Tekkeköy Belediyesi kurumsal kimliğe kavuşacak

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy Belediyesine kurumsal kimlik kazandıracağız dedi\r\n

Tekkeköy Belediyesi kurumsal kimliğe kavuşacak
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Çay Mahallesi esnafıyla bir araya geldi.
\n
\n  
\n
\n BAŞKANI YERİNDE BULMAK ÇOK ZOR
\n
\n Çay Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla buluşan AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, Tekkeköy Belediyesi ne kurumsal kimlik kazandıracağız. Bugün hangi vatandaşımız Tekkeköy Belediyesine bir sıkıntısını söylemek için gittiğinde malesef karşısında hiçbir muhatap bulamamaktadır. Zaten mevcut başkanı yerinde bulmak çok zor olduğu gibi yetkisini devrettiği birkaç kişi de belediyede yok ise vay o vatandaşımızın haline. Bugun git yarın gel mantığı ne yazıkki bizim belediyemizde halen sürmektedir. Bizim belediyecilik anlayışımız bellidir. Mevcut AK Partili belediyelerinin durumu ortadadır. Hepsini gezsin benim vatandaşım kararını ona göre versin. AK belediyecilik anlayışında belediyeden içeri girdiğiniz zaman sizin sorununuzu dinleyen ve ilgili birime yönlendiren bir halkla ilişkiler birimi vardır. Yani belediye başkanı yerinde olmasa bile sizin sorununuzu dinleyecek ve çözüm ürütmeye çalışan bir ekip bulunmaktadır diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY ÜN GELECEĞİ İÇİN
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, konuşmasını şöyle sürdürdü: Bizim anlaşımız hizmet üretme üzerine kuruludur bizim anlayışımz da hiçbir zaman tek adamlık yoktur. Ne yazik ki Tekkeköy halkı bunun sıkıntısını çok iyi bilmektedir. Biz Tekkeköy’ü yönetmeye işinin ehli ekiple talibiz. Halkımız bilmelidir ki muhakkak ki Ak Partili belediyecilik anlayışında tek adamlık mantığı hiçbir zaman olmamıştır. Belediye başkanının bile hesap verdiği teşkilatçılık mantığı üzerine kurulmuş olan sistemde ben istedim oldu diyemezsiniz. Tekkeköy’e hizmet edecek kadro sadece bizim kadromuzdur. Kendinden emin işini en iyi şekilde yapacak ekip Ak Parti ekibidir. Bunun en yakın örnekleri de mevcuttur. Sağımızda ve solumuzda ki ilçelerin durumu ortadadır. Biz halkımızdan bu sefer bu emaneti bize vermelerini istiyoruz. Göreceklerki Tekkeköy’e  nasıl hizmet edilirmiş Tekkeköy nasıl kalkınırmış. Buradan siz değerli vatanlaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum şu Tekkeköy’ümüzü İktidar ile buluşturalım, emaneti vermekte almakta sizin elinizde biz inanıyoruzki Tekkeköyüz 21. Yüzyıl standartlarına taşıyacak ekip biziz Tekkeköy’ün geleceği için sizlerin oylarına talibiz.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Boğazı kesilerek öldürüldü

1 Boğazı kesilerek öldürüldü

Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

2 Freni patlayan kamyon dehşeti kamerada

Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

3 Van'da bir otomobilin yakıt deposunda 757 gram esrar ele geçirildi

Cinayet zanlıları yakalandı

4 Cinayet zanlıları yakalandı

Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

5 Tır hafif ticari araca arkadan çarptı: 2 yaralı

Evcil hayvanlar yangında telef oldu

6 Evcil hayvanlar yangında telef oldu

Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

7 Bakkal yangında kül olurken itfaiye aracı dar sokaklardan geçemedi

Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

8 Haliç'teki 3 köprü trafiğe kapatıldı

Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

9 Elektrik direğine çarpan minibüs parçalandı: 2 ölü

Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı

10 Kontrolünü kaybetti, karşı şeritten gelen 2 araca çarptı