SİZLERİ UNUTMADIK

Samsun Basketbol İl Temsilciliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, genç yaşta hayatlarını kaybeden iki basketbol antrenörü Kaya Cengiz ve Serdar Sağıroğlu için anma etkinliği düzenledi. Basketbol İl Temsilcisi Ali Kemal Çimagil, Samsun basketb

SİZLERİ UNUTMADIK
\n    GENÇ YAŞTA VEFAT
\n
\n Samsun un ini genç basketbol antrenörü Kaya Cengiz ve Serdar Sağıroğlu, genç yaşta birer yıl arayla hayatlarını kaybetmişti. Samsunspor Erkek Basketbol Takımı nda Yardımcı Antrenörlük yapan Kaya Cengiz 2003 yılında kalp krizi, DSİ Spor Kulübü nde antrenörlür yapan Serdar Sağıroğlu ise 2004 yılında deplasmana giderken trafik kazasında vefat etmişti. Samsun Basketbol İl Temsilciliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de, bu iki spor adımı için her yıl olduğu gibi anma etkinliği düzenledi. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ndaki etkinlikte önce Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi ndeki Tekkeköy Belediyespor ve 55 Gençlik Spor Kulübü gösteri maçı yaptı, ardından ise veteranlar karması sahaya indi. 
\n
\n  
\n
\n KARANFİL ATTILAR
\n
\n Duygu dolu görüntülerin de oluştuğu anma töreninde, takımlar sahaya Sizleri Unutmayacağız yazılı bir pankartla çıkıp, genç yaşta vefat eden spor adamları anısına sahaya karanfil attı. Samsun Basketbol İl Temsilcisi Ali Kemal Çimagil, Kaya 40, Serdar ise 32 yaşında vefat etti. Bu tür organizasyonlarla onları anmaya devam ediyoruz. İkisi de Samsun basketbolunda önemli işler yaptı. Samsun ligde ilk kadın basketbol takımını Serdar yapmıştı. Kaya ise Samsunspor erkek takımıyla önemli işlere imza attı. Bu günle birlikte bir kez daha onlara Allah tan rahmet diliyorum dedi. İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ise, Bu tür etkinliklerle iki arkadaşımızı anıyoruz. Acıları hala kalbimizde diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Selçuk KAYA
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

1 Zabıta görevlisi boş arazide ölü bulundu

Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

2 Katil zanlısından 'pes' dedirten cevap: 'Cinayeti zevkten işledim'

Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

3 Aracın çarptığı yavru ayı sergileniyor

Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

4 Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

5 Bolu'da silahlı kavga: 1 yaralı

Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu

6 Sancaktepe'de otomobil su kanalına uçtu