DP adaylarını açıkladı

Demokrat Parti (DP) Samsun İl Başkanlığı, belediye başkan adaylarını açıkladı. DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeki Sayar oldu\r\n

 DP adaylarını açıkladı
\n  
\n
\n  
\n
\n Demokrat Parti (DP) Samsun İl Başkanlığı, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde partisinin belediye başkan adaylarını açıkladı. Tanıtım toplantısında bir açıklama yapan, İl Başkanı Cengiz Aktaş, DP köklü bir partidir. Demokrat Parti, Doğru Yol Partisi olarak iktidarlar gördüğü gibi yıllar içinde, darbeler, idamlar, balans ayarları, komlo ayrılmalar, partinin parası varken, iktidara dediğini bırakmayan, ancak parayı ve partinin binalarını satarak bitirince iktidar yancısı olan genel başkanlar, basiretsiz yöneticiler gördük. Tüm bunlara rağmen DP liler her zaman milletin sözüne ve teveccühüne saygı duymuş, olumlu olumsuz her sonucu saygıyla karşılamış ve millete hizmet yolunda bayrağı hep taşımıştır dedi.
\n
\n  
\n
\n Demokrat Parti GİK üyesi Erdem Demirdağ ın da katıldığı toplantıda belediye başkan adayları şöyle sıralandı: DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeki Sayar, İlkadım Belediye Başkan Adayı Hakan Şenocak, Atakum Belediye Başkan Adayı Meral Şenocak, Canik Belediye Başkan Adayı Teyfik Yılmaz, Terme Belediye Başkan Adayı Mehmet Kabaoğlu, Çarşamba Belediye Başkan Adayı Turgay Köse, Alaçam Belediye BAşkan Adayı Ayşe Aygül, Asarçık Belediye BAşkan Adayı Durmuş İvgen, Kavak Belediye Başkan Adayı Ahmet Aksakal ve Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Cavit Yıldırım.
\n
\n  
\n
\n Bayram OK
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

1 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

2 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

3 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

4 Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

5 İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

6 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Van'da uyuşturucu operasyonları

7 Van'da uyuşturucu operasyonları