Canik halkı en güzeline layık

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Belediyeevleri Mahallesi ne önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, Canik halkı her şeyin en güzeline layıktır. İnşallah önümüzdeki dönemde de halkımızla birlikte ilçemizin her yerine daha güzel hizmetler yapacağız d

 Canik halkı en güzeline layık
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Belediyeevleri Mahallesi nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarı Rıfat Öktem in de bulunduğu kahvehane toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Osman Genç, Canik in her köşesine hizmet götürdüklerini belirterek, önümüzdeki dönemde de hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Muhtar Öktem, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Genç e teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n TÜRKİYE DE EŞİ OLMAYAN KAMPÜS
\n
\n Canik te 10 yılda eğitimden sağlığa, ticaretten yaşam alanlarına kadar bir çok alanda yatırımlar yaptıklarına dikkat çeken Başkan Genç, Biz her mahallemize önemli yatırımlarda bulunduk. Belediyeevleri Mahallemiz de bunlardan bir tanesi. Bu mahallemizde Türkiye de eşi çok az bulunan bir kampüs yaptık. Daha önce atıl vaziyette bulunan Azot Tesisleri ni şimdi çocuklarımızdan gençlerimize, kadınlarımızdan yaşlılarımıza kadar 7 den 77 ye herkesin faydalanabildiği bir kültür, eğitim ve yaşam kampüsüne dönüştürdük dedi. 
\n
\n  
\n
\n HERKESE GÖRE MERKEZ VAR
\n
\n Mevlana Kültür, Eğitim ve Yaşam Kampüsü nün tam donanımlı bir kampüs olduğunu ifade eden Genç, İçerisinde çocuklarımız için anaokulları, Akıl Küpü ve Etüt Merkezi, gençlerimiz için Gençlik Merkezi, Kariyer Gelişim Merkezi, kadınlarımız için 8 Mart Aile Okulu ve Etüt Merkezi, yaşlılarımız için İkinci Bahar Yaşam Merkezi gibi önemli merkezlerimiz var. Ayrıca Türkiye İstatistik Kurumu da bu kampüsümüz içerisinde yer almaktadır. Her gün yüzlerce insanımız buradan yararlanıyor. Bu önemli kampüsümüz Belediyeevleri Mahallemize değer kattı diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ
\n
\n Belediyeevleri Mahallesi ne önemli hizmetler yaptıklarını da dile getiren Genç, Bu mahallemize muhtar evi yaptık. Yollarımız hep parke taşlıdır ve çamurlu tozlu, yol bulunmamaktadır. Elektrik telleri yer altındadır. Sadece Canik in değil, Samsun un en güzel mahallelerindendir. Canik halkımız her şeyin en güzeline layıktır. İnşallah önümüzdeki dönemde de halkımızla birlikte Canik imizin her yerine daha güzel hizmetler yapacağız şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

1 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

Zeytin tarlasında cinayet

2 Zeytin tarlasında cinayet