Günaydın ‘O sözün hesabını sandıkta vereceksin’

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, Başkan Yılmaz’ı hedef alarak, “İlçe ve köylerde yaşayan vatandaşlarımız için, Elinde tavuk, ayağında çamurlu lastik ayakkabı ile şehre sokmayacağım diyen Yılmaz, bu sözün hesabını sandıkta verece

Günaydın ‘O sözün hesabını sandıkta vereceksin’
\n  
\n
\n Samsun’da değişim ve gelişim için gün saydıklarını söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, seçim çalışmaları kapsamında bir takım ziyaretlerde bulunduğu Salıpazarı İlçesi’nde sert açıklamalarda bulundu.
\n
\n  
\n
\n ‘YÜZLERİ DE KIZARMIYOR’
\n
\n Samsun’un kaderine terk edildiğini kaydeden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Bugün Türkiye’nin parlayan yıldızı olarak anılması gereken Samsun, sadece kendisini ve kendi çevresini düşünen yönetim anlayışı ile adeta kaderine terk edilmiş haldedir. Her alanda ciddi sorunlarla boğuşan Samsun halkının sabrı taşmış durumda. İşsiz gençler, sel mağduru vatandaşlar, yerinden edilen esnaf, şehrin merkezine ulaşamayan ilçe halkına bakınca da yüzleri kızarmıyor. Tutturmuşlar bir türkü, kendileri söylüyor kendileri dinliyorlar” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘O SÖZÜN HESABINI VERECEK’
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın 2009 yılında ‘Ellerinde tavuk, ayaklarında çamurlu kara lastik ile köylüleri şehre sokmayacağım’ şeklinde bir açıklamada bulunduğunu öne süren Dr. Ferhat Günaydın, “İlçelerde ve köylerde yaşayan vatandaşlarımız için Elinde tavuk, ayağında çamurlu lastik ayakkabı ile şehre sokmayacağım diyen Başkan Yılmaz, şimdi çıkmış köyleri geziyor destek arıyor. Bunun adı kesinlikle riyakarlık olur. Bundan 5 yıl önce hor gördüğü köylülerin şimdi kendisinden hesap soracağını biliyor ve sevimlilik yapmaya çalışıyor. O sözün hesabını sandıkta verecek” şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘MAĞDURLAR BİZİMLE GÜLECEK’
\n
\n Samsun’a hizmet etmenin boynunun borcunun olduğunu ifade eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Halkımız yaşadığı sorunlar ve çaresizlik karşısında umudunu yitirmesin. Umutsuzların umudu olmak için yola çıktık. Bu yolda da başarılı bir sonuç elde ederek Samsun’u hak ettiği hizmetlere kavuşturacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çocuklarımızın iş ve aşa sahip olması için mücadele etmek benim boynumun borcudur. Bu şehir sahipsiz değildir. İlçelerde küçük sanayi siteleri kurarak esnafın birlik içerisinde olmasını sağlayacağız ve ekonomiyi canlandıracağız. Geçim sıkıntısı yaşayanlar, mağdur olanlar bizimle gülecek. İlçelerden insanlarımız tek araçla şehir merkezine gelecek. Kişisel menfaatler uğruna zor durumda bırakılan esnafın da yanında olacağız.” 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da etkili sağanak! Dereler taştı

1 Samsun'da etkili sağanak! Dereler taştı

Samsun'da şok cinayet! Fındık bahçesinde...

2 Samsun'da şok cinayet! Fındık bahçesinde...

Samsunlular dikkat! Kar geliyor

3 Samsunlular dikkat! Kar geliyor

İlk yenilgisi

4 İlk yenilgisi

Samsun merkezli 'balık' operasyonu! 43 kişi ve işyerine ceza yağdı

5 Samsun merkezli 'balık' operasyonu! 43 kişi ve işyerine ceza yağdı

Samsun'da 5. kattan düşen kadın hayatını kaybetti

6 Samsun'da 5. kattan düşen kadın hayatını kaybetti

Sürücüler dikkat! 625 lira cezası var

7 Sürücüler dikkat! 625 lira cezası var

Samsun'da kanlı infazın zanlısı yakalandı!

8 Samsun'da kanlı infazın zanlısı yakalandı!

Samsun'a yeni müdür

9 Samsun'a yeni müdür

Samsun'da korkutan yangın

10 Samsun'da korkutan yangın