Havza rekor kıracak

Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza nın her zaman AK Parti nin yanında olduğunu belirterek, İnanıyorum ki, bu seçimlerde de desteğini gösterecek ve Havza yüzde yetmişler ile Türkiye de rekor kıracak dedi\r\n

 Havza rekor kıracak
\n  
\n
\n AK Parti Havza İlçe Başkanlığı tarafından 25 Mayıs Mahallesi nde ikinci Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açıldı. Açılışa, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, eski Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
\n
\n  
\n
\n İSTİHDAM VE GÖÇ SORUNU
\n
\n SKM açılışnda konuşan Havza Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Murat İkiz,
\n
\n ilçenin en büyük sorununun istihdam ve göç olduğunu belirterek; Bu sorunu çözecek projlerimiz hazır. Başbakanımızın talimatları doğrultusunda köylerimizde öncelikli işimiz yol, su ve kanalizasyon sorununu çözmek. 1 Nisan tarihi itibari ile bizi uzun bir hizmet koşusu bekliyor. Bilgi ve tecrube birikimimiz ile bu işlerin altından kalkacağız. Havza her zaman AK Parti nin yanında oldu ve inanıyorum ki bu seçimlerde de bu desteği gösterecek. Havza yüzde yetmişler ile Türkiye de rekor kıracak dedi.
\n
\n  
\n
\n 10 YILDA HIZLI GELİŞİM
\n
\n Eski Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya da, Havza da 10 yılda hızlı bir gelişim yaşandığını belirterek; İnsan yaşadığı yerlerdeki gelişmeleri pek fark edemiyor. Ama dışarıda olanlar bu gelişimleri hayret ile izlmekte. 10 yıl önce Havza ya gelen köylü, köyündekinden daha fazla çamurla karşılaşıyordu. Şimdi bu güzel hizmetlerden yararlanma zamanı köylerde. AK Parti Büyükşehir Yasası ile köylere hizmet için onların sorunlarını çözmek için kolları sıvadı. Bu çok sıkıntılı bir iş ama AK Parti hep böyle sıkıntılı işlerin üstüne gitti ve sizlerin destekleri ile sıkıntıların üstünden geldi dedi.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Egemen Töreli hayatını kaybetti

1 Egemen Töreli hayatını kaybetti

Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

2 Samsun'da o caddeyi trafiğe kapatmıştı... Bu kez başaramadı

Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

3 Samsun'da feci kaza! 1 ağır yaralı

Samsunlular dikkat! Kar kapıda

4 Samsunlular dikkat! Kar kapıda

Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

5 Temayül tamam, gözler Erdoğan'da

Taraftar muhteşemdi

6 Taraftar muhteşemdi

Tartışılan değişiklik

7 Tartışılan değişiklik

Ahmet Altın kalesinde devleşti

8 Ahmet Altın kalesinde devleşti

Uyanık ve Yıldırım da izledi

9 Uyanık ve Yıldırım da izledi

Lideri elimizden kaçırdık

10 Lideri elimizden kaçırdık