Togar, Tekin e yüklendi

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Mevcut belediye başkanının pankartların da ve afişlerinde CHP nin amblemini ve Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafını kullanmıyor. Acaba partisinden mi, yoksa genel başkanından mı utanıyor? ded

 Togar, Tekin e yüklendi
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Kutlukent, Asarağaç mahalleleri ve Ovabaşı Köyü nde açık hava ve ev toplantıları düzenleyerek, vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam etti. Asarağaç Mahallesi Kalkınma, Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Derneği açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte gerçekleştiren Togar,  burada ve diğer ziyaretlerde yaptığı konuşmada Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin e yüklendi. 
\n
\n  
\n
\n AMPLAM VE KILIÇDAROĞLU
\n
\n AFİŞLERİNDE NEDEN YOK?
\n
\n Togar, şunları söyledi: Mevcut belediye başkanının pankartların da ve afişlerinde CHP nin amblemini ve Genel Başkanları Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun resimlerini kullanmıyor. Acaba partisinden mi yoksa genel başkanından mı utanıyor?  Madem mevcut başkan kendisine bu kadar güveniyor, madem CHP li seçmenin oyuna ihtiyacı yok, o zaman neden bağımsız aday olmadı. Biz burandan CHP’ne gönül vermiş vatandaşlarımıza da sesleniyoruz; bizim kapımız herkeze açık olduğu gibi sizlere de açıktır. Gelin Tekkeköy’ü hep bareber yönetelim ve tek adamlıktan kurtaralım. Belediye meclis üyeliklerini yaparken dağılmadıklarını söylüyor; peki geçen seçim listesinde olanlar bu gün nerede? Listesine müdahale edilmediği söylüyor o zaman birinci sırası kim yazdı. Zannediyor ki kendisinin söylediği her şeye bu vatandaş inanıyor kendisini kandırmaktan başka bir şey yapmıyor. Tekkeköy halkı kimin ne yaptığını, kimin ne düşündüğünü kendisinden çok daha iyi biliyor.
\n
\n  
\n
\n ÖTEKİLEŞTİRİYOR
\n
\n Togar açıklamalarını şöyle sürdürdü: CHP bayrağını asmana da CHP zihniyetinden geldiği için tabiki yadırgamamak lazım. Televizyonlarda bile ötekileştirme cehaletinden bir türlü vazgeçemiyor. Sen koca bir mahalleyi nasıl ötekileştirirsin, bir de bizim için o mahalleye giremez diyor. Peki bu ötekileştirmeden sonra kendisi hangi yüzle gidecek, ben onu çok merak ediyorum. Bu arada belki unutmuştur, kendileri o mahallenin adı Sanayi Mahallesidir. Ayrıca çok şükür ki bizim Tekkeköy İlçesi nde giremeyeceğimiz hiçbir mahalle ve köy bulunmamaktadır.  Biz sadece onların seçim zamanı değil her zaman acı ve tatlı günlerinde yanındayız. Biz hiçbir vatandaşımızı  kendileri gibi oy olarak görmeyiz.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Samsun'a dev demir yolu yatırımı

3 Samsun'a dev demir yolu yatırımı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

4 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

5 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'e şehit ateşi düştü

6 Karadeniz'e şehit ateşi düştü

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

7 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdarecilerden değerlendirme

8 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

9 Samet'in yerine kim oynayacak?

Feci kaza! kamyonet dereye uçtu: 5 yaralı

10 Feci kaza! kamyonet dereye uçtu: 5 yaralı