İlkadım birlikte yönetilecek

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, İlkadım ı kamu kurumları, esnaf odaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yöneteceklerini belirterek, Hep birlikte dinamikleri harekete geçireceğiz dedi\r\n

İlkadım birlikte yönetilecek
\n    
\n
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok,  Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Ali Yiğit ve Gazi Caddesi esnaflarını ziyaret etti.   Fırıncılar Odası ziyaretinde  kamu yararı gözeten dernek ve meslek örgütlerinin kentin ortak aklı olduğunu söyleyen Tok, Yerel yöneticilerin toplumu ilgilendiren konularda yapacağı çalışmalarda STK ların görüşünü ve fikrini alması gerektiğini ifade etti.
\n
\n  
\n
\n ORTAK AKLI ÖNEMSEDİK
\n
\n Beş yıllık belediye başkanlığı döneminde katılımcı ve ortak akıl anlayışıyla yöneticilik yaptıklarını dile getiren Tok, Kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sendikalar odalar, toplum yararı gözeten tüm kuruluşlarla hep istişare içersinde olduk. Toplumun tüm katmanları ile diyalog halinde olduk. Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadık. Eşitlik ilkesiyle adil bir yönetim anlayışı ortaya koyduk. diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n STK LAR IŞIĞIMIZ OLACAK
\n
\n Şehrin yönetiminde, sivil toplum kuruluşlarının önemli bir rolünün olduğuna dikkat çeken Tok, Ortak akıl ve istişarenin yerel yönetimler için çok önemli olduğunu vurguladı.  STK lardan gelecek olan önerilerin kendi çalışmalarına ışık tutacağını kaydeden Tok şunları söyledi: Yerel yönetimler, toplumsal sorumluluklarını yerine getirirken konuyla ilgili sivil toplum kuruluşlarını da dinlemek ve hatta geliştirilecek projeleri sivil toplumu da dahil ederek planlamak ve hayata geçirmek durumundadır. Biz ilçemizi ortak akılla yönetmeye talibiz. Sosyal ve kültürel çalışmalarda, toplumun bütün dinamikleriyle hareket edeceğiz.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

1 Sosyal medya fenomeni E-5'te kaza yaptı

ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

2 ABD, Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili nihai bir sonuca varmadı

Zeytin tarlasında cinayet

3 Zeytin tarlasında cinayet