Yılmaz, Demirtaş ı ziyaret etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ı makamında ziyaret eden CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz, seçim yarışının demokratik ve seviyeli geçmesine sevindiğini belirterek, Diğer iki adayla TV ekranlarında ya da bir sivil toplum kuruluşun

 Yılmaz, Demirtaş ı ziyaret etti
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ı Gazi Hizmet Binası’nda ziyaret etti. Yılmaz, yaptığı açıklamada Bu bir demokratik yarış. İlkadım da bu yarış gayet seviyeli geçiyor. Seçim sonuna kadar da böyle olmasını temenni ediyoruz. Halkımızın da destekleri ile bu yarıştan galip çıkacağıma inanıyorum. Artık İlkadım da Vedat Yılmaz zamanı geldi diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TV PROGRAMINDA BULUŞALIM
\n
\n MHP Adayı Necattin Demirtaş ve AK Parti adayı Erdoğan Tok u birlikte halkın karşısına çıkmaya davet eden Vedat Yılmaz, şunları söyledi: Gönül isterdiki halen arzuladığım 3 adayında bir televizyon programında yada sivil toplum kuruluşlarının organize ettiği bir toplantıda halkın karşısına çıkıp geçmişte yaptıklarımızı ve gelecekteyapılacak olanları masaya yatırıp halkımızın İlkadım İlçemizin gelecekte yönetimine yön verebileceği bir durum olabilsin. Ben yine burada açıkça teklif ediyorum. Ben diğer başkan adayları ile televizyon programına çıkmaya hazırım. Bu çağrıma diğer başkanlarında olumlu yanıt vermesini umuyorum. Halkın karşısında İlkadım ın önemli sorunları olan Kentsel Yenileme, otopark ve en önemlisi işsizlik ve istihdam sorununun halkın karşısında bir çözüme kavuşturalım. Bizim derdimiz İlkadım ı yaşanabilir ve sorunlarınlarından arınmış bir ilçe haline getirmek. Yoksa Beni meşalelerle karşıladılar seni havai fişeklerle karşıladılar onu davul zurna ile karşıladılar çözüm bu değil. Bir belediye başkanının yeterliliği buradan ölçülmemeli.  Ben 35 yıllık inşaat mühendisiyim. Sorunları biliyorum. Çözüm için Yaparsa Vedat Yılmaz yapar diyorum.
\n
\n  
\n
\n FARKLI GÖRÜŞTEYİZ
\n
\n Kentsel yenileme ile ilgilide Başkan Demirtaş ile görüş alışverişinde bulunduklarını kaydeden CHP İlkadım Adayı Vedat Yılmaz, Necattin Bey ile kentsel yenileme konusunda farklı görüşlerdeyiz. Benim düşüncem kentsel yenileme yapılacak bölgelerde yaşayan insanların yine aynı bölgeden ev sahibi olmasıdır. Örneğin Hastanebaşı Mahallesi nde yaşayan bir insanı alıp Kadamut dan ev vermek benim görüşlerime aykırı ve yanlış bir durumdur. Bizim yapacağımız tüm kentsel yenileme projelerinde vatandaşlarımızı yerinden, mahallesinden, komşularından ayırmayacağız ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n Yılmaz,  İlkadım Belediyesi nde çalışan personeli de ziyaret etti. Yılmaz ın eski personeller ile karşılaşmasında duygulu anlar yaşandı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

2 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

3 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

4 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

5 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

6 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

7 Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü

8 Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü