Yatmadık, hizmet ürettik

Belediye Başkanı Osman Genç, köhne bir belediye binasında göreve başladıkları Canik i 10 yılda 5 yıldızlı bir ilçe haline getirdiklerini belirterek, Farkımız ortada. Biz yatmadık, hizmet ürettik dedi.\r\n

 Yatmadık, hizmet ürettik
\n  
\n
\n  
\n
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gaziosmanpaşa Mahallesi Kurs Merkezi nde verilen kahvaltıda mahalle halkıyla buluştu. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarı Osman Yüksel in de bulunduğu kahvaltıda vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, Canik i 10 yıl boyunca nakış gibi işleyerek çekim merkezi haline getirdiklerini belirtti. Genç, önümüzdeki dönemde de ilçeyi ileriye götürecek projeler uygulayacaklarını söyledi.
\n
\n  
\n
\n KURUMSAL, KENTSEL, KÜLTÜREL DÖNÜŞÜM
\n
\n Bundan 10 yıl önce eski otogar bölgesinde bulunan köhne bir belediye binasında göreve başladıklarını ifade eden Genç, O eski belediye binasını hatırlayın. İçinde farelerin cirit attığı bir yerden koskoca ilçeye nasıl hizmet edilebilir? İlçeye hizmet üretilecek yere, kendi bulunduğu yere dahi o şekilde razı olan bir zihniyet bu ilçeye, bu halka nasıl hizmet üretebilir? Biz önce kurumsal dönüşümü sağladık, sonra ilçemizde kültürel ve kentsel dönüşümü sağladık. Sonuç ortada dedi.
\n
\n  
\n
\n GAZİOSMANPAŞA YA YENİ YATIRIMLAR
\n
\n Canik in sahip olduğu sağlık, spor, kültür, eğitim, yaşam alanları, meydanı ve modern hizmet binası ile 5 yıldızlı bir ilçe olduğuna işaret eden Genç, İlçemizin dört bir köşesinde mutlaka belediyemizin hizmeti var. Gaziosmanpaşa Mahallemizde Canik Kültür Merkezi ve Hasan Doğan Spor Salonu gibi önemli yatırımlarımız var. İnşallah önümüzdeki dönemde de bu güzel mahallemize içinde Hanımlar Lokali, Gençlik Merkezi, düğün salonları, Pınarspor a verilmek üzere mini spor sahası ve kafeterya bulunacak olan Kültür Tesisleri yapacağız. Kaymakamlık bu mahallemize gelecek, arazisini hazır ettik. Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile görüşmeleri tamamladık, arazimiz hazır. İnşallah OMÜ nün bir fakültesi ve iki öğrenci yurdunu Gaziosmanpaşa ya kazandıracağız diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

1 Kavga eden şahısları ayırmak isterken bıçaklandı: 1 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

2 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

21 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu!

3 21 Kasım Çarşamba Samsun hava durumu!

O HABERİN HİKÂYESİ

4 O HABERİN HİKÂYESİ

Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

5 Çalan alarm yangının faciaya dönüşmesini önledi

Maden ocağında patlama: 3 işçi mahsur

6 Maden ocağında patlama: 3 işçi mahsur

(Özel) Oto kaportacıya giren tır ortalığı savaş alanına çevirdi

7 (Özel) Oto kaportacıya giren tır ortalığı savaş alanına çevirdi

Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

8 Karaman'da kerpiç evin çatısında çıkan yangın korkuttu

Asayiş uygulamasında direnen bir kişi polisi yaraladı

9 Asayiş uygulamasında direnen bir kişi polisi yaraladı

Doğu Karadenizliler Haber Medya'da

10 Doğu Karadenizliler Haber Medya'da