BOMBA İDDİA

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, 2009 seçimleri öncesi Başkan Yılmaz’ın kendisine ‘AK Parti İlkadım Belediye Başkan adayı’ olması yönünde baskı yaptığını öne sürdü. Günaydın, Bana, 2014’de aday olmayacağım, o zaman da Büyükşehir

BOMBA İDDİA
\n    Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın seçim sürecinde kendisini tek aday olarak gösterebilmek adına kendisine yönelik ‘milletvekilliğine oynuyor’ şeklinde ifadeler kullandığını öne süren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın şaşkınlık yaratan bir iddiada bulundu.
\n
\n  
\n
\n Başkan Yılmaz’ın hayalinde milletvekilliği olduğunu 2009 yılında kendisine söylediğini öne süren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Başkan Yılmaz 2009 yılında ziyaretime gelerek, benim AK Parti’den İlkadım Belediye Başkan adayı olmamı istedi. Kendisinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la bu konuyu görüşeceğini söyledi. Ben de kendisine, ‘Belediye başkanlığı düşünmüyorum, yaptığım da devlet hizmeti’ diye yanıt verdim. Bir hafta boyunca sürekli bunu tekrar etti. Yetmedi, evime kadar kıramayacağım dostlarımı gönderdi, baskı yaptırdı. Başkan Yılmaz, ben teklifi kabul etmediğimde, ‘2009’da İlkadım Belediye başkanı sen ol, 2014’de de ben zaten aday olmayacağım, milletvekili olmak istiyorum. Seni 2014’de Büyükşehir Belediye başkanı yaparız’ dedi. Ama kader, şimdi karşısında rakibim. Öyle bir adayım ki, duvarlarda ruhsuz resimlerle dolu afişlerle değil, gönülleri fethetmiş olarak adayım. Kendisinin tek hedefi milletvekili olmak istiyor ama ihtiraslı biri olduğu için milletvekili de olamayacak. AK Partiler onu asla milletvekili yapmaz” dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

1 AK Parti'de başvurular sona erdi! İşte Samsun aday adayı listesi

Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

2 Samsunspor eski teknik direktörü hayatını kaybetti

Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

3 Tuğla yüklü kamyon uçuruma devrildi: 2 ölü, 1 yaralı

Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

4 Samsun'da feci kaza : 2 ölü, 2 yaralı

Kendine yeten kulüp

5 Kendine yeten kulüp

 Samsun'da kahreden cenaze! Baba ve oğlu yan yana

6 Samsun'da kahreden cenaze! Baba ve oğlu yan yana

Samsun'da seçim yarışı hızlandı

7 Samsun'da seçim yarışı hızlandı

Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

8 Yılport Samsunspor'da önce idman sonra yolculuk

Yılport Samsunspor'a ceza

9 Yılport Samsunspor'a ceza

Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?

10 Sarıyer-Yılport Samsunspor maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?