Öyle yağma yok

AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Merkez Bankası nın kasasının parayla dolu olduğunu, holding ve medya patronlarının bu paraya göz diktiğini, milletin kanını emmeye yeniden niyetlendiğini belirterek, Öyle yağma yok, bu devirler kapandı dedi\r\n

 Öyle yağma yok
\n  
\n
\n  
\n
\n AK Parti Çarşamba Seçim Koordinasyon Merkezi törenle açıldı. Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, partilerinin iktidara kasetle gelmediğini, kasetle gitmeyeceğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş yaptığı konuşmada şunları söyledi: Biz milletimizle siyaset yapıyoruz. Biz milletimizin içinden çıkmış  idarecileriz. Milletimiz ne düşünüyorsa biz de onu düşünüyoruz. Milletimiz ne ile mutluysa biz de onunla mutlu oluyoruz. Biz milletimizle üzülüyoruz milletimize seviniyoruz. Çünkü AK Parti kadroları kasetlerle İktidara gelen kadrolar değil. Başbakanımız  kasetlerle gelen kasetlerle gider diyor. Biz milletimizle geldik, bizim arkamızda siz varsınız sevgili Çarşambalılar.  Son günlerde Türkiye nin geleceğine fakir fukaranın geleceğine, şu gençlerimizin, yavrularımızın geleceğine birileri engel olmak istiyor. Diyorlar ki artık yeter Türkiye Merkez Bankası rezervleri döviz doldu taşıyor. Şöyle bir iktidara gelelim iki yılda bunu halledelim, bu parayı alalım eskiden olduğu gibi birtakım holdinglerin kasasına bir takım medya kuruluşlarının kasasına koyalım. Onlar tekrar palazlansınlar, bu milletin kanını emsinler. Öyle yağma yok bu devirler kapandı. Çarşambalı hemşerim kilit vurdu. Bir daha da kilitin açılmasına müsaade etmeyecek. 30 Mart sandıkta bunun cevabı olacak inşallah. İnşallah 30 marttan sonra Çarşambalı hemşerilerimizle yolumuza devam edeceğiz onlara hizmetleri yapacağız. Sizlerle beraber nice başarılı hizmetlere içe güzel günlere beraber yürüyeceğiz.”
\n
\n Çarşamba SKM nin açılışan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 
\n
\n Çarşamba Belediye Başkanı ve Adayı Hüseyin Dündar, partinin il, ilçe, gençlik ve kadın kolları yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

1 Enflasyonla mücadeleye tam destek veren iş yerine silahlı saldırı

(Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

2 (Özel) Cezaevinden firar eden genç 6 saat sonra yakalandı

Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

3 Ticari taksinin LPG deposunda 24 kilo eroin ele geçirildi

Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

4 Yanan otomobil bir kişiye mezar oldu

Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

5 Otomobil aydınlatma direğini yıktı : 1 yaralı

Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

6 Aşırı hız felakete yol açıyordu, taklalar atarak durabildi

Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

7 Beyoğlu'nda 5 katlı binada yangın çıktı

Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü

8 Anahtarını unutunca balkondan evine girmek isteyen genç kadın öldü