Tarık Cengiz den Yılmaz a...

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, Başkan Yılmaz a göndermede bulunarak, Başkan Yılmaz ın seçimle ne işi var? O zaten 30 Mart ta emekli olacak diye konuştu\r\n

 Tarık Cengiz den Yılmaz a...
\n  
\n
\n Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın seçim kaybetme korkusundan paniklediğini öne süren CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarık Cengiz, Sürekli eleştirilen, halkın neredeyse tümüyle kavgalı olan Başkan Yılmaz ın seçimle ne işi var? O zaten 30 Mart ta emekli olacak dedi.
\n
\n  
\n
\n HALKIN TÜMÜYLE KAVGALI
\n
\n Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarık Cengiz, Toybelen Köyü nü ziyaret etti. Burada köy halkıyla uzun süre sohbet eden Tarık Cengiz daha sonra Yabancılar Pazarı na giderek esnafla buluştu. CHP İl Başkanı Mehmet Atalay la birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde seçim dönemine dair açıklamada bulunan Cengiz, Nereye gitsek arkamızda büyük bir destek buluyoruz. Samsun halkı kararını vermiş durumda. Bize gösterilen bu büyük teveccüh ile Büyükşehir Belediye sinin yeni dönemde başkanı olacağım. Sürekli eleştirilen, halkın neredeyse tümüyle kavgalı olan Başkan Yılmaz ın seçimle ne işi var? O zaten 30 Mart ta emekli olacak diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KORKU VE PANİK İÇİNDE
\n
\n Samsun un her yerinde kendisine ulaşım sorununun aktarıldığını ifade eden Tarık Cengiz açıklamalarını şöyle sürdürdü: Nereye gitsek ulaşım sorunundan bahsediliyor. Büyükşehir Belediyesi odaklı sorunların ardı arkası kesilmiyor. Yıllardır Samsun halkına çektirilen eziyet ortada. Ulaşım sorunu da bunlardan birisidir. Eleştirilerimiz karşısında Başkan Yılmaz hemen durumu kurtarma çabasına girerek yıllardır eziyet olan yollara otobüs seferleri ekledi. Sorunları bizim açıklamalarımızdan mı takip ediyorsun? Bilmiyor musun bu kentin sorunlarını? O da sonunda anladı seçimi kaybedeceğini. Bu kayıp duygusuyla panikledi. Bugüne kadar uğramadığı ilçelere köylere ziyaret programlan düzenliyor. Köylerden destek alabileceğini sanıyor. Ama köylerimiz kendisine hizmet sunan eski vekilleri Tank Cengiz i unutmamış. Büyük bir destekle beraber hedefe yürüyoruz. Seçim sürecinin başında Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz. Cumhuriyet tarihinin en yüksek oyunu alacağını öne sürmüştü. Bu iddiasını şehrin dolmuşçuları, taraftar grupları, esnafı, köylüsünün yanında da söylemeye davet ediyoruz. Herkesi üzen, kıran, kavga eden bir belediye başkanına kim oy verecek de rekor kıracak merak ediyoruz.  
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

3 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

4 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

5 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdarecilerden değerlendirme

6 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

7 Samet'in yerine kim oynayacak?

İdmana katılmadı

8 İdmana katılmadı

İkinci saha hazırlanıyor

9 İkinci saha hazırlanıyor

Samsun'da gelin ile görümce hırsızlar yakalandı

10 Samsun'da gelin ile görümce hırsızlar yakalandı