TEKKEKÖY DEĞİŞİM İSTİYOR

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköylü vatandaşlarımız artık değişim istiyor, bunun en büyük delili gecenin bu saatinde ve bu yağmura rağmen burada toplanan yüzlerce vatandaşlarımızdır dedi\r\n

TEKKEKÖY DEĞİŞİM İSTİYOR
\n  
\n
\n AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar,  seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Hamzalı Mahallesi’nde açık hava toplantısı yaparak vatandaşlara seslendi. Açık hava toplantısına AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya katılarak destek verdi.
\n
\n  
\n
\n DEĞİŞİM BİZİMLE OLACAK
\n
\n Hamzalı Mahallesinde yapılan açık hava toplantısında vatandaşlarla buluşan AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, Tekkeköy ilçemizin neresine gidersek gidelim buradaki vatandaşlarımız gibi bütün vatandaşlarımız ilçemizde bir değişim ve dönüşüm istiyor. Tekkeköy de artık vatandaşlarımız hizmet görmek istiyor artık yalanlar dinlemek istemiyor iktidarın gücünden faydalanmak istiyor. İşte İl Başkanımız burada, Büyükşehir Belediye Başkanımız burada, değişimin bütün mimarları buradayız, vatandaşımızın istediği değişim ve dönüşüm sadece bu kadrolarla yapılabilir. Değişim ve gelişim Tekkeköy’de bizimle olacaktır”  diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY Ü İSTİYORUM
\n
\n Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Hamzalı köyünde “Şapkamızı önümüze koyma zamanı geldi. 30 Mart’ta sizden Tekkeköy’ü istiyorum” dedi. Köy meydanında toplanan vatandaşlara konuşan Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, kendisinin de Tekkeköy’den çıkmış, Tekkeköy sokaklarında büyüyüp oyun oynamış bir kişi olduğunu dile getirerek, “Tekkeköy’ün baldırı çıplak bir çocuğu, bir evladıyken Samsun’a Büyükşehir Belediye Başkanı oldum. Bundan hep gurur duydum. Ama bir şeyin ezikliğini de özellikle son 10 yıldır hep içimde taşıyorum. Bu beni üzüyor, kahrediyor. Ben bu güzel ilçenin insanlarından aldığım oylarla Büyükşehir Belediye Başkanı oldum ama Tekkeköy Belediye Başkanlığı hala muhalefet partisinde. Hep soruyorum kendime biz neyi eksik yaptık ya da ne yanlışımız oldu da bu ilçe iktidar partisinin nimetlerinden uzak kaldı. Bu güzel ilçenin güzel insanları yıllardır iktidar partisinin hizmet anlayışından maalesef uzak. Tekkeköy’ü, bu toprakları muhalefet partisinin elinde bırakarak AK Parti nin, iktidar partisinin buralara hizmet etmesinin önüne geçmeye kimin hakkı var”  ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n ŞİMDİYE KADAR HATA ETTİK
\n
\n Muhalefet partilerine oy veren hemşehrilerine seslenerek konuşmasını sürdüren Başkan Yılmaz, “Kardeşlerime söylüyorum, onları incitmek istemiyorum tabii ki onları üzmek istemiyorum tabii ki ama artık şapkamızı önümüze koymanın zamanı geldi. Şimdiye kadar hata ettik ama artık bunu düzeltmenin zamanı geldi de geçiyor. 30 Mart’ta bu işi bitirelim. Siz değerli hemşehrilerimden artık Tekkeköy Belediyesi’ni istiyorum. Bu akşam burada oluşturduğunuz coşku beni çok mutlu etti. Allah sizden razı olsun. Artık yelkenimiz rüzgarla doldu, rotamızı da belirledik. Artık kapı kapı gezme zamanı. Artık tek tek el ele tutuşup, tek tek yüz yüze, kol kola temas grup insanlarımızın en küçük bir tereddüdü bile varsa bunları ortadan kaldırmanın zamanı geldi. Buradan bütün samimiyetimle söylüyorum; bu mesele Hasan Togar meselesi değil, Yusuf Ziya Yılmaz meselesi de değil. Bu coğrafyayı bu güzelliği iktidar partisi nimetlerinden yararlandırma ve faydalandırma meselesi” şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n TÜRKİYE’NİN BÜYÜMESİNİ İSTEMEYENLER VAR
\n
\n AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ise konuşmasında şu sözlere yer verdi: Türkiye nin koşmasını, gelişmesini büyümesini istemeyenler, haziran ve aralık aylarında bir senaryo yazdılar. Şimdi de bakıyoruz ki kasetlerle, montajlarla yine senaryolar yazmaya başladılar. Belki bu oyunlar ve senaryolarla birileri daha önce genel başkanlık, başbakanlık yapmış olabilir. Ama bizim Başbakanımız, bizim Genel Başkanımız kasetlerle gelen bir genel başkan, başbakan ya da lider değil, ‘o, anadan doğma bir lider’ olduğu için şuan burada. O çakma lider değil, o sizin içinizden sizin gibi düşünen, sizin mutluluğunuzla mutlu olan bir lider olduğu için bu başarıları yakaladı. Onun için gönlünüzde ve gönlümüzde bir taht kurdu. Onun sevgisi bizde başka. 30 Mart Recep Tayyip Erdoğan a sahip çıkma günüdür. 30 Mart geleceğimize sahip çıkma günüdür. Onun için sayın hemşehrilerim bu oyunları bozmaya, Recep Tayyip Erdoğan a, geleceğimize, istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkmaya var mısınız? Biz de sizlere hizmet etmeye, Samsun umuzu, Tekkeköy ümüzü, Türkiye yi daha da ileri götürmek için gece gündüz çalışmaya varız. Bizleri yalnız bırakmadığınız, her zaman bize destek olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

1 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

2 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli