ADNAN ÖLMEZ YARI FİNALDE

Yıldız Erkekler Futsal İl Şampiyonası müsabakasında Arıburnu Ortaokulu ile karşılaşan Adnan Ölmez Ortaokulu rakibini sergilediği başarılı performans ile 3-2 mağlup ederek yarı finale yükselen takım oldu\r\n

ADNAN ÖLMEZ YARI FİNALDE
\n  Atatürk Spor Salonu nda oynanan Okullar Arası Yıldız Erkekler Futsal İl Şampiyonası maçında Arıburnu Ortaokulu ile karşılaşan Adnan Ölmez Ortaokulu rakibini sergilediği başarılı grafik ile 3-2 mağlup ederek yarı finale yükselen takım oldu. Rakiplerini mağlup eden Adnan Ölmez Ortaokulu takımı öğrencileri maç sonrası galibiyet sevinci yaşadı. Müsabaka öncesi ise her takım arasında lisans krizi yaşandı. 
\n
\n  
\n
\n GÖREVLİLER İŞİNİ YAPMIYOR
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden şifre alamayıp salona lisans yerine ek-5 formları ile geldiğini belirten Arıburnu Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Tarkan Demirhan, Lisans çıkarabilmek için Gençlikspor yetkililerini aramama rağmen kimseyi bulamadım. 7 maçtır ek-5 formları ile müsabakalara geliyorum. Kimse bana bu zamana kadar ağzını açıpta bişey demedi. Bu problem Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden kaynaklanıyor. Herkes işini doğru yapsın dedi. 
\n
\n  
\n
\n YAZILI İTİRAZ YAPTI
\n
\n Rakip takımın lisansları olmadığı için müsabaka oynamayı kabul etmeyen Adnan Ölmez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ruhi Seren, Arıburnu Ortaokulu maça lisans yerine ek-5 belgesi ile geldi, bizde bunu kabul etmeyip itirazlarda bulunduk. Maça gelen her takımın lisansı olması gerekiyor. Çocukların spor sevgisine zarar vermemek adına maç öncesi ve sonrası yazılı itirazlarda bulunduk. Teknik kurulun vereceği kararı şimdi merakla bekliyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n
\n Salim YILDIZ
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

1 Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

2 Samsun'da silahlı çatışma: 4 yaralı, 10 gözaltı

Başkan İsmail Uyanık dönüyor

3 Başkan İsmail Uyanık dönüyor

Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

4 Samsun'da gençlerin eğlencesi kötü bitti! 7 yaralı

Karadeniz'den hamsi fışkırdı

5 Karadeniz'den hamsi fışkırdı

İdmana katılmadı

6 İdmana katılmadı

İdarecilerden değerlendirme

7 İdarecilerden değerlendirme

Samet'in yerine kim oynayacak?

8 Samet'in yerine kim oynayacak?

İkinci saha hazırlanıyor

9 İkinci saha hazırlanıyor

Samsunsporlu üst geçit

10 Samsunsporlu üst geçit