‘Yılmaz’a haber verin, halk onu istemiyor’

Başkan Yılmaz’ın kendini vazgeçilmez sandığını öne süren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Bu kadar büyük sıkıntıların sebebi olan Başkan Yılmaz’a birileri haber versin. Başkan Yılmaz’la bir beş yılın daha boşa geçmiş olacağını ha

 ‘Yılmaz’a haber verin, halk onu istemiyor’
\n   MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, mevcut belediye yönetiminin üst üste hatalar yaparak şehri sorun yumağı haline getirdiğini öne sürüp,  “Samsun’a tedavi şart. Reçete hazır, ilacın adı Ferhat Günaydın” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n ‘UTANMAMAK MÜMKÜN MÜ?’
\n
\n İlçelerden ve köylerde yaşayan vatandaşların şehir merkezindeki hastanelere ulaşmak için eziyet çektiğini kaydeden Dr. Ferhat Günaydın şunları söyledi: “Samsun’da şehir merkezine ulaşmakta zorluk çeken ilçe halkı, dolayısıyla hastanelere de ulaşmakta ciddi sıkıntı yaşıyor. Bunun adı belediyecilik değil, eziyettir. Bu durum insani değerlere yakışmayan, ahlaki olmayan bir durumdur. Bir ilçemizin köyünden hastalığının tedavisi için şehir merkezindeki bir hastaneye ulaşmak için sıkıntı yaşayan halkımızı görüp insanlığımızdan utanmamak mümkün mü? Belediye yönetimini devraldığımız andan itibaren, insanları aşağı gören, kendi şehirlerine sokmayan zihniyete son vereceğiz. Şehrin sıkıntılarını, sorunları en kısa sürede çözmek için çalışmalara ilk günden başlayacağız.” 
\n
\n  
\n
\n KURTAR BİZİ DOKTOR
\n
\n Samsunluların kendisini bağrına bastığını kaydeden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, ziyaretleri sırasında kendisine, “Kurtar bizi doktor” diye bağıran vatandaşlar olduğunu belirterek, “Halkımız bıkmış. Canına tak etmiş ve Başkan Yılmaz’ı bir dönem daha belediye başkanı olarak görmek istemiyor. Öyle ki ziyaretlerimiz sırasında sıklıkla, “Kurtar bizi doktor” diye bağıran vatandaşlarla karşılaşıyoruz. Samsun’u son on beş yılda sorun yumağı haline getirenlerden kurtulmak için reçeteyi yazdım. Bu şehrin reçetesindeki ilacın adı Ferhat Günaydın’dır” ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n ‘MAKAMA İTİBAR KATACAĞIM’
\n
\n Başkan Yılmaz’ın kendisini vazgeçilmez olarak gösterme çabasında olduğunu iddia eden Dr. Ferhat Günaydın, “Bu kadar büyük sıkıntıların sebebi olan Başkan Yılmaz’a birileri haber versin. Kendisini vazgeçilmez sanıyor ama durumun öyle olmadığını söylesinler. Bu şehir ondan vazgeçti. Başkan Yılmaz’la bir beş yılın daha boşa geçecek bir beş yıl olacağını halkımız biliyor. Yeni dönemin yeni başkanı ben olacağım. Ben makamdan itibar almayacağım, makama itibar katacağım” dedi.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

2 Samsunlular ekmekteki artıştan memnun değil

Başkan İsmail Uyanık takipte

3 Başkan İsmail Uyanık takipte

Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

4 Samsun'da CHP-İYİ Parti'den ittifak iddiası

Koloğlu sahaya indi!

5 Koloğlu sahaya indi!

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

6 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

7 İstanbul'da aranan doktor karı-koca Samsun'da yakalandı

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

8 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

Samsun'da işçiler çatıya çıktı

9 Samsun'da işçiler çatıya çıktı

Karadeniz'de 80 köy yolu ulaşıma kapandı

10 Karadeniz'de 80 köy yolu ulaşıma kapandı