Harita mühendisleri de aday olmalıydı

Harita Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Mustafa Akkul, şehirleşme denince ilk akla gelen meslek grubunun harita mühedisliği olduğunu belirterek, meclis üyesi adaylarının arasında harita mühendislerinin bulunmamasını çok büyük bir eksiklik olarak nit

Harita mühendisleri de aday olmalıydı
\n    Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongerede Harita Mühendisleri Samsun Şube Başkanı seçilen Mustafa Akkul, verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceklerini söyledi. Harita mühendislerinin birlik ve beraberliklerini oluşturduktan sonra, şehirleşme ile ilgili sorunlar için çalışacaklarını kaydeden Akkul, Samsun ve bölge için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti.
\n
\n  
\n
\n ÇÖZÜM YOLU BULACAĞIZ
\n
\n Samsun daki şehirleşme sorunlarını tespit edip, bunlarla ilgili rapor hazırlayacaklarını kaydeden Akkul, Yeni yönetim kurulumuzla, ilk olarak meslektaşlarımızın birlik ve beraberliğini sağlayıp, onların sorunlarını çözeceğiz. Daha sonra da şehirleşme ile ilgili yaşanan sorunlarının çözümüne ortak olmak istiyoruz. Şehirleşme denince ilk akla gelen meslek grubu harita mühendisliğidir. Buna rağmen meclis üyeleri adaylarının arasında bir tane bile harita mühendisi bulunmamaktadır. Bu hem bizim hem de halkımız için çok büyük bir eksikliktir. Biz yine de şehrimizde oluşan imar ve şehircilik faaliyetlerinde sözümüzü söylemek ve halkın karşılaştığı sorunlara çözüm yolu bulmak için çalışacağız. Harita mühendisleri olarak bu sorunlarla ilgili raporlar hazırlayacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Ayşe KUŞCU  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

1 Samsun'da polis memuru ölü bulundu!

Metincan Cici isyan etti

2 Metincan Cici isyan etti

Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

3 Samsun'da trafik kazası: 6 yaralı

Ahmet Altın yıkıldı

4 Ahmet Altın yıkıldı

20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

5 20 Kasım Salı Samsun hava durumu! Soba zehirlenmelerine dikkat

Kritik hafta

6 Kritik hafta

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

7 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 4'ü öğrenci, 5 yaralı

Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

8 Pilot Hamdi Yılmaz'ın meslektaşları yasta

Başından silahla vuruldu

9 Başından silahla vuruldu

CHP'de Atakum'a 5'inci aday

10 CHP'de Atakum'a 5'inci aday