Projeler hayat bulacak

AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul, 30 Mart yerel seçimlerinden büyük bir zaferle çıkacaklarını belirterek, Şehrimiz için de milat olan bu tarihten sonra birbirinden önemli projeleri bir bir hayata geçireceğiz dedi\r\n

 Projeler hayat bulacak
\n  
\n
\n AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Şenol Kul, Yunus Emre Mahallesi nde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ile belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyarette vatandaşlara seslenen Şenol Kul, Ustalık dönemim için geliyorum dedi.
\n
\n  
\n
\n BU SEVGİYE LAYIK OLACAĞIM
\n
\n Terme seninle gurur duyuyor sloganları atan mahallelilere teşekkür eden Şenol Kul, “Akşamın bu saatinde soğuk havaya rağmen sevginizle bizleri ısıttınız. Artık mahalle toplantılarımız caddelere sokaklara sığmaz oldu. Bu ilgi ve sevginiz karşısında sizler için ne yapsak azdır. Bizim size hizmet borcumuz var. İnşallah halkımızın bu ilgisi, bu desteği ve dualarıyla da 30 Mart yerel seçimlerinden de yine büyük bir zaferle çıkacağız. Şehrimiz için de milat olan bu tarihten sonra birbirinden önemli projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Ben bizlerden desteğini esirgemeyen Yunusemre Mahallesi halkımıza canı gönülden teşekkür ediyor, onlara layık olacağımızı ifade ediyorum” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n DAHA GELİŞMİŞ BİR TERME 
\n
\n Terme’ye ve Termelilere hizmet etmek için her türlü yarışa hazır olduğunu ifade eden Kul,
\n
\n “Bizim tek gayemiz Terme’de yaşayan bütün vatandaşlarımız en üst düzeyde mutlu etmektir. Termeli olmaktan gurur duyuyorum. İnsanlarımızı, Terme’mizi çok seviyorum. Terme’nin insanları her şeyin en iyisine layıktır. Şehrin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her türlü konuda hazırlıklıyım. Projelerimi oluşturdum. İnşallah halkımızın desteğiyle projelerimiz hayata geçireceğiz ve daha modern, daha gelişmiş Terme’nin temellerini hep beraber atacağız” diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

1 Samsunlu ünlü Youtuber Emre Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da evlat dehşeti!

2 Samsun'da evlat dehşeti!

Kemal Dikmen geri döndü

3 Kemal Dikmen geri döndü

Samsun'da genç babasını bıçakladı

4 Samsun'da genç babasını bıçakladı

Karadeniz beyaza büründü

5 Karadeniz beyaza büründü

Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

6 Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor

Samsun, 50 milyonu kaybetti

7 Samsun, 50 milyonu kaybetti

Samsun CHP'de adaylar belirlendi

8 Samsun CHP'de adaylar belirlendi

Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

9 Nuri ve Erhan İdmana çıkmadı

Samsun'da iğrenç olay! Kadını araca bindirip...

10 Samsun'da iğrenç olay! Kadını araca bindirip...