Sorunları ben çözerim

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, İlkadım ın sorunlarını çok iyi biliyorum. İlkadım da sorunların büyük bir çoğunluğu teknik konular. Bu sorunları mesleğim gereği en iyi ben çözerim dedi\r\n

 Sorunları ben çözerim
\n  
\n
\n  
\n
\n CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, Kışla Mahallesi ndeki seçim bürosunda Akkuşlular Derneği üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile biraraya geldi. Akkuşlular adına konuşmasını yapan Akkkuşlular Derneği Başkanı Ömer Pehlivanlı, İlkadım da bizi hatırlayıp, dinleyen ilk aday Vedat Yılmaz. Bu davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz dernek olarak Samsun da okuyan maddi durumu zayıf öğrencilerimize elimizden geldiğince destek sağlamaya çalışıyoruz. Hepimizin bildiği gibi dernekler çok kısıtlı imkanlar ile ayakta durmaya çalışıyor. Belediyenin bu konularda bize destek olmasını istiyoruz. En azından belediyenin dernek binaları için yer tahsis etmesini istiyoruz diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AKSİNİ İDDİA EDEN
\n
\n TARTIŞMAYA GELSİN
\n
\n Pehlivanlı nın anlattığı sorunları zaten bildiğini ve broşürlerinde anlattığını belirten CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Vedat Yılmaz, şunları söyledi: Hemşehri derneklerine çok önem veriyorum. Yapacağımız Kültür Merkezi ile hemşehri dernekleri ve birçok sivil toplum kuruluşunu bir çatı altına toplayacağız. Kısıtlı imkanlar ile ayakta kalmaya çalışan derneklerimize yer sağlayıp sekreterya desteği vereceğiz. Herkes kendi yöresinin kültürünü dilediği gibi istediği yerde yaşamalıdır. Samsun da yaşıyoruz. Samsunluluk duygusunu taşıyoruz bu çok önemli lakin herkesin geçmişini hatırlaması ve unutmaması gerekiyor. İlkadım ın sorunlarını çok iyi biliyorum. İlkadım da sorunların  büyük bir çoğunluğu teknik konular. Bu sorunları mesleğim gereği en iyi ben çözerim. Bunun aksini iddia eden varsa her türlü platformda halka açık olarak tartışmaya hazırım. Hepinizle tek tek görüşüp sorunlarınızı tartışarak varsa problem bizim bölgemizdeki sıkıntıları çözmeye şu anda size söz veriyorum.  
\n
\n  
\n
\n Eğitimden, sosyal alanlara, mahalle ve sokakların modernleşmesi ile ibadet yerlerine yönelik birçok alanda projeler hazırladığını söyleyen Vedat Yılmaz, İlkadım çağ atlayacaksa, bizimle atlayacak. Yaparsak biz yaparız. Artık İlkadım da Vedat Yılmaz zamanı geldi diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

8. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu

1 8. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu