Namusu için öldürmüş

Samsun da cezaevi ziyareti sırasında amcasının oğlunu tüfekle vurarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan sanık, cinayeti namus için işlediğini öne sürüp, pişman olduğunu söyledi\r\n

 Namusu için öldürmüş
\n  
\n
\n Samsun Kapalı Cezaevi önünde 25 Ekim 2013 tarihinde meydana gelen olayda, iddiaya göre 39 yaşındaki Yılmaz Şahin, cezaevinde hırsızlık suçundan tutuklu bulunan gelinini ziyarete gitti. İbrahim G. (38), takip ettiği Yılmaz Şahin e otomatik tüfekle 3 el ateş etti. Boynundan ve göğsünden yaralanan Şahin, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olaydan sonra yakalanan silahlı saldırgan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
\n
\n  
\n
\n PİŞMANLIK DUYUYORUM
\n
\n İbrahim G. hakkında Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi nde tasarlayarak adam öldürmek suçundan dava açıldı. Geçen ay görülen davanın ilk duruşmasında İbrahim G., duruşmada ifade vermedi. Tutuklu bulunduğu Bafra Kapalı Cezaevi nden Samsun Adliyesi ne getirilen İbrahim G., dünk duruşmada suçunu itiraf ederek verdiği ifadede pişman olduğunu söyledi. Amcasının oğlunun eşiyle ilişkisi olduğu için vurduğunu söyleyen İbrahim G., pişmanlık duyduğunu söyledi.
\n
\n  
\n
\n İLİŞKİMİZ OLMADI
\n
\n Sanığın eşi Meryem U. ise ifadesinde, Yılmaz Şahin 15-16 yıldır bana göz koydu. Sürekli beni sıkıştırıyordu. Beni istiyordu. Ben kabul etmiyordum. Kendisi ile dost hayatı yaşamadım. Kendisiyle ilişkimiz olmadı. Ancak, beni sürekli sıkıştırıyordu. ‘Kabul etmezsen sana iftira atarım’ diyordu. Ben eşime olay çıkar diye bu konuda bir şey bahsetmedim. Yılmaz bu yüzden bana iftira atmış olabilir diye konuştu. Duruşma tanıkların dinlenmesi için ertelendi.
\n
\n  
\n
\n İHA  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

1 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

2 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

3 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

4 Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

5 İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

6 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Van'da uyuşturucu operasyonları

7 Van'da uyuşturucu operasyonları