ŞANTAJ KASEDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Bazı şer odakları kendi kurguladıkları, dublajını da kendilerinin yaptığı bir kaset şantajını ortaya koydular dedi\r\n

ŞANTAJ KASEDİ
\n    AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Çarşamba İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi nin açılışının ardından Tekkeköy de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  İlçe halkı ile de bir araya gelen Başkan Köktaş ve beraberindeki heyet, karanfil dağıttı. Çay Mahallesi ve Merkez Cadde esnafı tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ile Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar uğradıkları işyerlerinde esnafla sohbet etti. 
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY HİZMET BEKLİYOR
\n
\n Yapacakları projelerden, hizmetlerden, 30 Mart Yerel Seçimlerinin neden bu kadar önemli olduğuna kadar konuşmalar yapan Başkan Köktaş, ilçe halkından Belediye Başkan Adayı Hasan Togar için destek istedi.  Tekkeköy ün bir 5 yıl daha kaybetmesine asla göz yummayacaklarını belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş gerçekleşen ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda şunları söyledi: Bugün burada gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerimizde de görüyoruz ki, Tekkeköylü artık 5 yıl daha zaman kaybetmek istemiyor. Tekkeköylü hizmet bekliyor, Tekkeköylü yatırım bekliyor. İnşallah 30 Mart ta Tekkeköylü hemşehrilerimizin destekleri ile ilçemizi AK Belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n MONTAJ VE ŞANTAJ TUTMAYACAK
\n
\n Özellikle son günlerde yaşanan olaylara değinerek neden bu tür oyunların yapıldığını anlatan Başkan Köktaş, Ne zaman Türkiye de güzel gelişmeler olsa, ne zaman ülkemiz ayakları üstünde durup koşmaya başlasa, bazı şer odakları tarafından önü kesilmeye, hizmetleri engellemeye çalıştılar. Bunların örneklerini yakıp, yıkan anlayış gezide, yolsuzluk kılıfı içinde 17 Aralık sivil darbe teşebbüsünde, son olarak da kendi kurguladıkları, dublajını da kendilerinin yaptığı bir kaset şantajını ortaya koydular. Ne yaparlarsa yapsınlar, istedikleri montajı üretsinler, son sözü millet söyleyecek, son kararı millet verecek. İnşallah 30 Martta milletimiz bu oyunlara en sert cevabı sandıkta verecektir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n TEKKEKÖY KAZANSIN
\n
\n Artık kazanan Tekkeköy olsun diyen AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar ise, İlçemizin öz evladı olarak sizlere hizmet etmek için bu göreve talibim. Çalışmalarımız esnasında her gittiğimiz köyde, mahallede, evlerde, işyerlerinde bulunan Tekkeköylü hemşehrilerimiz yerel bazda bir değişim istiyorlar, artık Tekkeköy e AK Belediyecilik ile buluşup hizmet istiyorlar. Çocuklarımız spor yapabilecekleri, el becerilerini geliştirecekleri Gençlik Merkezleri istiyor. Gençlerimiz okuldan sonra, iş çıkışından sonra kötü alışkanlıklardan uzak gidebilecekleri sosyal yaşam merkezleri istiyorlar. Büyüklerimiz dışarıdan bir misafiri geldiğinde ağırlayabilecekleri nezih bir ortam istiyorlar. Halkımızı dinliyoruz. Biz bunları tek tek not alıyoruz. İnşallah göreve geldiğimizde, teşkilatlarımızın, Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteği ile ilçemizde çok büyük projelere, çok büyük yatırımlara imza atacağımıza inanıyorum şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

1 Samsun'da ekmeğin fiyatı arttı

Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

2 Artık Samsun'da 1 liraya ekmek yok

Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

3 Samsun'da yaşlı kadının feci ölümü

15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

4 15 Kasım Perşembe Samsun hava durumu..

Samsun'da hükümlü firar etti

5 Samsun'da hükümlü firar etti

Samsun'da işçiler çatıya çıktı

6 Samsun'da işçiler çatıya çıktı

Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

7 Pet shop'ta yangın çıktı, farklı türdeki kuşlar telef oldu

Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

8 Bursa'da eli silahlı şahıs polisi alarma geçirdi

Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

9 Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

Çalışmaya devam

10 Çalışmaya devam