TOK DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, vatandaşın değişim ve yenilenme’ için seçimi fırsat olarak gördüğünü, tercihlerini değişimden yana kullanacaklarına şahit olduklarını söyledi. \r\n

TOK DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
\n  
\n
\n AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı, yerel seçimler için mahallelerde kurduğu seçim koordinasyon merkezi açılışlarına hız verdi. Cedit Mahallesi’nde oluşturulan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışa AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, eşi Hatice ve kızı Kübra ile birlikte giden Erdoğan Tok a vatandaşların sevgi ve ilgisi bir hayli yoğundu. Tok un önünü meşale tutan gençler aydınlattı. Gençlerin elindeki meşalelerinin ışığıyla halkı selamlayan Erdoğan Tok, halkla kendi arasında olan sevgi ve muhabbetin yansımasını gördüklerini ifade etti.
\n
\n  
\n
\n Cedit Mahallesi’nde kurulan AK Parti SKM nin açılışını Samsun Eski Milletvekili Musa Uzunkaya, İlkadım Belde Belediyesi Kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ile birlikte yapan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, her SKM açılışıyla gönüllerdeki muhabbet kapısının aralandığını kaydetti.
\n
\n Halkın AK belediyeciliğe olan sevgisinin yüreklerden taşarak sokağa aktığını her mahallede gördüklerini dile getiren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, yaptıkları mahalle gezileri ve ev toplantılarında vatandaşın değişim ve yenilenme’ için seçimi fırsat olarak gördüğünü, tercihlerini değişimden yana kullanacaklarına şahit olduklarını vurguladı. 
\n
\n  
\n
\n İlkadım Belediyesi ni halkın belediyesi yapacaklarını belirten Tok, İlkadım’ı hemşehrilerinin katılımlarıyla, onların ortak akıl ve müşterek çabaları ile planlayacağız. Toplumun tüm katmanlarına hitap eden projelerimizle herkesin ve her kesimin yaşamaktan huzur ve mutluluk duyacağı, sporda, kültürde, sanatta öncü, gelişen ve yenilenen çağdaş bir İlkadım oluşturacağız” şeklinde konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan İsmail Uyanık: 'Samsunspor aciz değil'

1 Başkan İsmail Uyanık: 'Samsunspor aciz değil'

Samsun'da acı ölüm! Cezaevindeki oğlunu göremedi

2 Samsun'da acı ölüm! Cezaevindeki oğlunu göremedi

12 Aralık Çarşamba Samsun hava durumu..

3 12 Aralık Çarşamba Samsun hava durumu..

Samsun'da hastanelerde su cep yakıyor

4 Samsun'da hastanelerde su cep yakıyor

Karadeniz'de kar etkili oldu, araçlar yolda kaldı

5 Karadeniz'de kar etkili oldu, araçlar yolda kaldı

Meteorolojiden Samsun'a uyarı! Kar geliyor

6 Meteorolojiden Samsun'a uyarı! Kar geliyor

Samsun'da borçlular yasal takipte..İcra dosyaları patladı!

7 Samsun'da borçlular yasal takipte..İcra dosyaları patladı!

Samsunspor'da yönetim sahaya indi

8 Samsunspor'da yönetim sahaya indi

Şehit Emniyet Müdürüne son görev

9 Şehit Emniyet Müdürüne son görev

Ahmet Altın: 'Şampiyonluğu istiyorum'

10 Ahmet Altın: 'Şampiyonluğu istiyorum'