Samsun tarih yazdı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Samsun da hepimizi memnun eden Türkiye nin geleceğine ilişkin niyetlerimizi, ümitlerimizi kuvvetlendiren muhteşem bir zaferle seçimden çıktınız. Fevkalede bir sonuç elde edildi. Samsun tarih yaz

Samsun tarih yazdı
\n 30 Mart yerel seçimlerden sonra parti teşkilatına teşekkür etmek için Samsun’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sevgi Kafe’de düzenlenen kahvaltıda partililerle buluştu. Samsun un 30 Mart seçimlerinde önemli bir zafere imza attığını belirten Kurtulmuş, Samsun da hepimizi memnun eden Türkiye nin geleceğine ilişkin niyetlerimizi, ümitlerimizi kuvvetlendiren muhteşem bir zaferle seçimden çıktınız. Fevkalede bir sonuç elde edildi. O küçük ilçeyi de alsaydınız çok daha iyi olurdu ama olsun. Ordu ile Samsun arasında bir fark olsun ki rekabet artsın. Tüm belediye başkan aarkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Anadolu nun ruh köklerini en güzel yansıtan şehirlerimizden biri olan Samsunumuza güzel hizmetler yapmalarını temenni ediyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n 1. TURDA BU İŞ BİTER
\n
\n Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye’deki eski sistemi değiştirecek en önemli adımlardan birisinin olduğunu belirten  Kurtulmuş, “Bana sorarsanız ‘bu 12 yıllık bu iktidar sırasında AK Parti’nin yapmayı başardığı en önemli demokratik adım nedir?’ derseniz, bir numaraya Cumhurbaşkanı’nın halk tarafından seçilmesini koyarım. Başbakanımız Cumhurbaşkanı olmak gibi bir karar verirse, en tabi hakkıdır. Ciddi bir şekilde milletimizin oy vereceğini, birinci turda da bu işi bitireceğine inanıyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n ALİ CENGİZ OYUNLARI VAR 
\n
\n Türkiye’de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milletin dediği olmasın diye Ali Cengiz oyunları oynandığını ancak artık bu dönemlerin geride kaldığını vurgulayan Kurtulmuş, cumhurbaşkanının, halkın seçtiği, sevdiği ve takdir ettiği şahsiyetler olacağını kaydetti.
\n
\n Henüz 30 Mart seçiminin mürekkebinin kurumadığını ve AK Parti’nin büyük oy aldığını dile getiren Kurtulmuş, “Çok net söylüyorum, millet oy verdiği sürece milletin çarşısı ve pazarıyla ilgisi olmayan, milletin şarkısıyla türküsüyle ilgisi olmayan, milletin camisiyle mescidiyle ilgisi olmayan, milletin geçmişiyle tarihiyle ilgisi olmayan hiç kimse bu ülkede cumhurbaşkanı olamayacaktır. İşte kavganın önemli görünür sebeplerinden biri budur. 30 Mart öncesi yapılan operasyonların en temel nedenlerinden birisi budur. 30 Mart’ta AK Parti’nin büyük oy aldığını görüyoruz. Bu oy sayın Başbakanımıza sevgi ve sempatinin bir sonucudur ama aynı zamanda alınan yüzde 45,5 oy, kurumsallaşmış olan bir partiyi de gösteriyor.”
\n
\n  
\n
\n Kahvaltıda ayrıca AK Parti MYK Üyesi Ahmet Demircan, Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un eşi Sevgi Kurtulmuş, ilçe belediye başkanları ve parti üyeleri katıldı. 
\n
\n  
\n
\n Bayram OK
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kaza yaptı, otomobili bırakıp kaçtı

1 Kaza yaptı, otomobili bırakıp kaçtı

MHP, Aydın Büyükşehir Başkan Adayını geri çekti

2 MHP, Aydın Büyükşehir Başkan Adayını geri çekti

Aksaray'da korkutan yangın: 32 kişi mahsur kaldı

3 Aksaray'da korkutan yangın: 32 kişi mahsur kaldı

AK Parti'li Erürker; '2019 yılı Aydın için milat olacak'

4 AK Parti'li Erürker; '2019 yılı Aydın için milat olacak'

TİM Başkanı Gülle: 'Hedef, dış ticaret fazlası veren Türkiye'dir'

5 TİM Başkanı Gülle: 'Hedef, dış ticaret fazlası veren Türkiye'dir'