GENÇ: “HALKIMIZIN HİZMETKARIYIZ”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, belediyeciliğin hizmet demek olduğunu belirterek, Bizler halkımızın hizmetkarıyız. Ne kadar çok hizmet edersek o kadar mutlu oluruz dedi.

GENÇ: “HALKIMIZIN HİZMETKARIYIZ”
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesi Temizlik İşleri Birimi tarafından düzenlenen yemeğe katıldı. Canik Belediyesi şantiyesinde düzenlenen ve başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı yemekte Temizlik İşleri Birimi’ne bağlı işçilerle bir araya gelen Başkan Osman Genç, işçilerle sohbet etti. Yaptıkları çalışmalardan dolayı işçilere teşekkür eden Başkan Genç, Bizim görevimiz halkımıza hizmet etmek. Halkımızın yüzünü güldürünce, onları memnun edince biz de mutlu oluyoruz. Bizi halkımız hizmet etmemiz için seçti. Biz halkımızın hizmetkarlarıyız şeklinde konuştu. 
\n
\n  
\n
\n “MUTLU BİR CANİK İÇİN”
\n
\n Amaçlarının her alanda çağdaş ve modern bir Canik inşa ederek, halkı mutlu etmek olduğunu dile getiren Genç, Sokakta, belediyede, nerede olursak olalım vatandaşlarımızın istekleri bizim birinci önceliğimiz. Çünkü onlara hizmet etmek için buradayız. Belediyecilik zor olduğu kadar zevkli bir iş. Çünkü halkımıza hizmet ediyoruz. İlçemiz için yapılan her güzel iş bizleri mutlu ediyor. Bu bakımdan sizlerin yaptığı işler ilçemizin temiz ve çağdaş olması açısından çok önemli. Bütün çabamız mutlu bir Canik için diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Temizlik İşleri Birimi Müdürü Hakan Ortaç da düzenledikleri yemeğe katılarak kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Genç’e teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

1 Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

2 Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

3 Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

4 E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı