Yıldızlar jübilede buluşacak

Samsunspor’un İmparator lakaplı efsane futbolcularından Celil Sağır, 23 Ağustos ta görkemli bir törenle futbola veda edecek. Vural Korkmaz, Bünyamin Kubat, Serkan Aykut, Timofte, Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak, Oktay Derelioğlu, İlhan Mansız, Tümer Metin,

Yıldızlar jübilede buluşacak
\n SAMSUNSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ MAÇI
\n
\n Eski Samsunspor’un İmparator lakaplı efsane futbolcularından Celil Sağır,  jubile yapıyor. Samsunspor Başkanı Emin Kar ile basın toplantısı düzenleyen Celil Sağır, 23 Ağustos ta görkemli bir törenle futbola veda edecek. Celil’in jubilesinde 1994-2000 yılları arasında Milli Takım dan ve diğer takımlarda oynadığı futbolcularla birlikte Samsunspor şöhretler takımı maç yapacak. Gecenin finalinde ise Samsunspor ile Gençlerbirliği hazırlık maçı oynayacak. Vural Korkmaz, Bünyamin Kubat, Serkan Aykut, Timofte, Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak, Oktay Derelioğlu, İlhan Mansız, Tümer Metin, Bülent Korkmaz, Saffet Sancaklı gibi oyuncular İmparatorun jubilesinde şöhretler maçında karşı karşıya gelecek. 
\n
\n  
\n
\n DEĞERLERE SAHİP ÇIKILMALI  
\n
\n Samsunspor camiası olarak her zaman değerlerin konuşulduğunu fakat desteklemeye geldiği zaman ortada bir şey olmadığını belirten Celil, 
\n
\n Destek azlığını gördüm. Bu veda maçı gündeme geldiğinde başkanımız Emin Kar dan çok destek gördüm. Bu maçı sadece veda maçı olarak düşünmeyin, Samsunspor’a hizmet vermiş bizim zamanımızın, özellikle de 1994 ve 2000 yılları arasında benim oynamış olduğum, bütün futbolcu arkadaşlarımın gelebileceği kadro olacak. En azından onların da kendilerini göstermeleri açısından, değerlerini tekrar Samsunspor taraftarına göstermeleri açısından güzel bir karşılaşma olacaktır dedi. 
\n
\n  
\n
\n HEPSİNE KAPIMIZ AÇIK 
\n
\n Futbolun içinden gelen insanlar futbolun başında olması gerektiğini dile getiren Celil, Futbolcunun halinden anlıyorlar. Genelde futbolu bırakan insanlar futbolun içinden kopamıyorlar. Biz de futbolun her dalında görev yapmak istiyoruz. Zamanı gelince bize hangi görev verilirse biz de elimizden geldiği kadar yapmaya çalışacağız diye konuştu. Başkan Kar ise, Ben 22 Temmuz’da ilk geldiğimde Ercan a, Celil’e, Serkan’a, Vural’a; ne zaman Samsunspor’da görev almak istiyorsanız, kapımız size her zaman açıktır diye söylemişimdir. Bunlar Samsunspor’un değerleridir ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Sakaryaspor -Samsunspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

1 Sakaryaspor -Samsunspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Başkan Zihni Şahin'den 'Siyasi pazarlık' tepkisi

2 Başkan Zihni Şahin'den 'Siyasi pazarlık' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a iki müjde birden

3 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a iki müjde birden

Saathane, bu projeyle cazibe merkezi olur

4 Saathane, bu projeyle cazibe merkezi olur

Samsun'da otomobilde silahlı saldırı

5 Samsun'da otomobilde silahlı saldırı

Samsunspor'dan Sakarya çıkarması

6 Samsunspor'dan Sakarya çıkarması

Erhan Usta: 'Büyüme yok, küçülüyoruz'

7 Erhan Usta: 'Büyüme yok, küçülüyoruz'

Samsun'da gölde kayboldu! arama çalışmaları devam ediyor

8 Samsun'da gölde kayboldu! arama çalışmaları devam ediyor

Herkesin gözü bu maçta olacak... Zirve sana yakışır

9 Herkesin gözü bu maçta olacak... Zirve sana yakışır

Taner Taşkın: 'Liderlik için kazanacağız'

10 Taner Taşkın: 'Liderlik için kazanacağız'