Muhtarlardan rapor istedi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, mahalle muhtarları ile hizmetleri belirlemek ve aciliyetine göre sıralamayı tespit etmek toplantı yapacaklarını belirterek, Muhtarlarımızın bu toplantıya hizmet ve talepleri içeren birer dosya hazırlayarak gelmelerini

Muhtarlardan rapor istedi
\n Bafra Ziraat Odası Başkanı Sait Karagöl, yeni ve eski mahalle muhtarları ile Şehir Kulübü Restoranı’nda düzenlenen yemekte bir araya geldi. Tanışma yemeğinde bir konuşma yapan Bafra Ziraat Odası Başkanı Sait Karagöl, tüm muhtarların kendilerinin asil üyeleri olduğunu dile getirdi. 
\n
\n  
\n
\n Muhtarlığın kutsal bir görev olduğunu hatırlatan Karagöl, İnsana ve Hakk’a hizmetin birinci öncelikli görevlerimiz arasında olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu kutsal görevi yaparken, her türlü zorlukla karşılaşabilirsiniz. Bu zorlukların üstesinden gelmek için Oda Başkanı olarak her türlü yardımı ve fedakârlığı yapmakta kararlı olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim dedi.
\n
\n  
\n
\n Muhtarlara hitaben konuşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise, mahalle statüsüne kavuşan köylere bundan böyle imkanları ölçüsünde birçok hizmeti belediye olarak kendilerinin yapacağını hatırlatıp,  “Çok yakında mahalle muhtarlarımızla hizmetlerimizi belirlemek ve aciliyetine göre sıralamayı tespit etmek amacıyla bir araya geleceğiz. Bu toplantıya mahalle muhtarlarımızın ihtiyaç duydukları hizmet ve talepleri için dosya hazırlamalarını istiyoruz. Bu duyuruyu da bu vesileyle yapmış olalım” diye konuştu. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Atatürk Stadı kapalı gişe

2 Atatürk Stadı kapalı gişe

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Gündem transfer

4 Gündem transfer

Arayışa devam

5 Arayışa devam

Dikkat çeken ayrıntı

6 Dikkat çeken ayrıntı

Dere içinde ölü bulundu

7 Dere içinde ölü bulundu

Hoşgeldiniz

8 Hoşgeldiniz

15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

9 15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

Liderliğe gittiler

10 Liderliğe gittiler