Samsunluluk birarada tutar

AK Parti İlkadım İlçe teşkilatı mahalle başkanlarıyla buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Mikro milliyetçilik böler, Samsunluluk ruhu bir arada tutar dedi.\r\n

Samsunluluk birarada tutar
\n İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Acem Tekkesi nde AK Parti İlkadım İlçe teşkilatı mahalle başkanlarıyla kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Yemekte mahalle başkanlarına seslenen Tok, birliktelikle aşılamayacak problem olmayacağını söyledi. Herkese eşit mesafede olduklarını kaydeden Başkan Erdoğan Tok, Göreve geldiğimiz günden bugüne kimseye ayrıcalıkta bulunmadık. Önce insan ilkesini hayatımıza prensip edindik. İnsanları memleketlerine, doğduğu yere göre ayırmadık. Herkesi ve herkesimi kucakladık.  İnsanlarını belirli bir zümreye ve sınıfa bölmedik.  Önce insan dedik, insana değer verdik. Biz çalışanımızı ayırt etmeden yaptığı işe bakarak değerlendirdik diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BİRLEŞTİRİCİYİZ
\n
\n Samsun’da nefes alan her insanın bu şehre katkı sağladığını belirten Başkan Tok konuşmasını şöyle sürdürdü: Trabzonlu, Rizeli, Bayburtlu, Sinoplu, Kavaklı, Ladikli ve Çarşambalı ayırt etmeksizin herkese eşit davranıyoruz. Herkes Samsunumuzun insanı, bu şehre katkı sağlayan kişilerdir. Mikro milliyetçiliğe karşıyız, mikro milliyetçilik bizleri böler ama Samsunluluk ruhu bizleri güçlü bir şekilde bir arada tutar. Çalışanın ekmeğinin peşinde koşanın her daim alın terinin savunucusu olduk. Olmaya sonuna kadar devam edeceğiz. Ortamı bölen, ayıran  değil birleştiren bir belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz ve edeceğiz.” 
\n
\n  
\n
\n DÜRÜST OLANDAN VAZGEÇMEYİZ
\n
\n Dürüst insanların toplumda her zaman yeri olduğunu belirten Başkan Tok, Memleketi ne olursa olsun yiğit ve dürüst olan insanlar toplumda her zaman kazandığı gibi ekmek parasını rahat bir şekilde kazanır. Kim olursa olsun işini doğru ve dürüst yapıyorsa o kişi veya kişilerle çalışmaktan vazgeçmeyiz. Bazı kişiler canımızın istediği kişiyi işten çıkardığımızı söylüyorlar. Belediyemizde geçen dönemden çalışmaya başlayan ve halen çalışan personellerimiz var. İşlerini yapan bizlere köstek değil destek olan kişilerle bir problemimiz olmamıştır olmayacaktır  ifadelerini kullandı.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar

1 Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar

Böyle firar görülmedi

2 Böyle firar görülmedi

Fethiye'de fırtına ve yağış evlerin çatısını ve seraları uçurdu, ağaçları devird

3 Fethiye'de fırtına ve yağış evlerin çatısını ve seraları uçurdu, ağaçları devird

Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

4 Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

Afyonkarahisar'da şiddetli yağış etkili oldu

5 Afyonkarahisar'da şiddetli yağış etkili oldu

Malkara'da kaçak tütün ve makaron operasyonu

6 Malkara'da kaçak tütün ve makaron operasyonu

2019 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmeleri

7 2019 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmeleri

Dur ihtarına uymayan şahıs otomobilini bırakıp kaçtı

8 Dur ihtarına uymayan şahıs otomobilini bırakıp kaçtı

Kemer'de çıkan yangında üç iş yeri zarar gördü

9 Kemer'de çıkan yangında üç iş yeri zarar gördü

Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu

10 Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu