ŞAMPİYON GAZİ LİSESİ

Liselerarası Nike Halı Saha Futbol Ligi oynanan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Gazi Lisesi C takımı, Türkiye Şampiyonası nda Samsun u temsil etme hakkı kazandı\r\n

ŞAMPİYON GAZİ LİSESİ
\n FİNAL NEFES KESTİ
\n
\n Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Yağız Spor Tesisleri nde düzenlenen Liselerarası Nike Halı Saha Ligi bir ay boyunca nefes kesen maçlara sahne oldu. İlk günden bu yana gerçekleşen elemelerin ardından Gazi Lisesi C takımı ile Gazi Lisesi D takımı finale kaldı. Dün şampiyonluk mücadelesinde karşı karşıya gelen bu iki takımın maçı adeta nefesleri kesti. Karşılaşma sonunda Gazi Lisesi C takımı, Gazi Lisesi D takımını 3-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti. 
\n
\n  
\n
\n KUPALARI VERİLDİ
\n
\n Maçın ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi. Şampiyon Gazi Lisesi C takımına kupa ve madalyalarını Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Samsun Başkanı Şener Aydın verdi. İkinci Gazi Lisesi D takımı ödülü TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven in elinden alırken, üçüncü Türk Telekom Lisesi ne ödülünü İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan takdim etti. Turnuvayı dördüncü tamamlayan Mareşal Fevzi Çakmak Endüstri Meslek Lisesi ne ise kupa ve madalyalarını Yağız Spor Tesisleri Sahibi Halit Kol verdi.
\n
\n  
\n
\n Onur EROL
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

1 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

2 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi