BAŞKAN GENÇ HALKI DİNLİYOR

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Çocuklarımıza güvenli ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri bir Canik i miras bırakmak en büyük hayalimizdir. Bu hedefte halkımızı dinlemeye, onların fikir ve isteklerini önemsemeye devam edeceğiz dedi.

BAŞKAN GENÇ HALKI DİNLİYOR
\n Halk günlerini devam ettiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, vatandaşların şikayet ve sıkıntılarını dinledi. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu halk gününde vatandaşlarla görüşen Başkan Osman Genç, kendisine iletilen istek, talep ve önerileri tek tek dinledi ve not aldı. Başkan Genç gelen isteklere göre ilgili birim müdürlerine talimat verdi.
\n
\n  
\n
\n Amaçlarının halka ve Hakk a hizmet etmek olduğunu ifade eden Başkan Osman Genç, Bizim halkımızdan kopuk olmamız düşünülemez. Onun için her fırsatta vatandaşlarımızla mümkün olduğunca bir araya geliyoruz. Halk günü de bunlardan biri. Halkımızın görüşleri, fikirleri, istekleri bizim için çok değerli. Çünkü amacımız mutlu bir Canik. Bu hedefte ise halkımızın istek ve fikirlerine sırt çevirmemiz düşünülemez. 10 yıldır Canik i ortak akılla yönettik. Bundan sonra da bunu devam ettiriyoruz şeklinde konuştu. 
\n
\n  
\n
\n Canik in ilçe halkıyla birlikte başarılmış bir eser olduğuna işaret eden Başkan Genç, Bu zamana kadar bizim gücümüz halkımız oldu, yine halkımız olacaktır. Eserimiz ortadadır, bu eser Canik tir. Bunu da halkımızla birlikte başardık. Bugüne kadar yaptıklarımızın yanında yapacaklarımızla da Canik gelişim istikametinde ilerleyecektir. Çocuklarımıza güvenli ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri bir Canik i miras bırakmak en büyük hayalimizdir. Bu yönde halkımızı dinlemeye, onların fikir ve isteklerini önemsemeye devam edeceğiz diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

1 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

2 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

3 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

4 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

5 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

6 Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi