Emin Kar devam etmeli

Samsun da Samsunspor açısından birliktelik olmadığını vurgulayan Güler, Sayın Bakanlar destek oldu. Bazı işadamlarımız ceplerinden seve seve verdiler. Samsunlu olmamalarına rağmen canı gönülden Samsunspor a destek oldular. Emin Kar ın devam etmesinde de

Emin Kar devam etmeli
\n BİRLİKTELİK OLMUYOR 
\n
\n Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Eyüb Güler, Haber AKS TV de her gün ekranlara gelen Haberin Sesi programının canlı yayın konuğu oldu. Güler, Burcu Düzgü nün sunduğu programda Samsunspor ile ilgili açıklamalarda bulundu. Samsunspor un Samsun şehrinin takımı olduğunu vurgulayan Güler, Esnaf odasıyız diye ilgilenmememiz gibi bir durum söz konusu değil. Biz şehrimizin takımına hizmet etmek istiyoruz. Samsunspor da eskiden gelen bir problem var. Son dakikada birşeyler yapılmaya çalışılıyor. Her zaman varım dedim. Ancak kendi başınıza bunu çözmek gibi bir şansınız yok. Birliktelik de Samsun da Samsunspor açısından olmuyor. Kim başkan olursa olsun, görüşmediğim bir kişi dahi olsa benim için Samsunspor önemlidir diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HER DÖNEM YARDIMCI OLDUM 
\n
\n Her dönem elinden geldiğince Samsunspor a yardımcı olduğunu ve olmaya da devam edeceğini dile getiren Güler, şunları söyledi: Emin Kar, başarılı bir dönem geçirdi olmayan paralara göre. Takımın kayyuma kalmaması için son anda başkan oldu ve sahip çıktı. Basit bir listesi vardı ve takımı buralara kadar getirdi. Kendi başına da olmadı elbette. AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş çok büyük ölçüde destek oldu. Cebinden verdiği paralarla çoluğunun çocuğunun nafakasını da seve seve verdi. Bakanlarımız da yardımcı oldular. En önemlisi de Cemal Yeşilyurt tur. Samsun da para kazanıyorlar, Samsun lu olmamalarına rağmen canı gönülden Samsunspor a destek oldular.  
\n
\n  
\n
\n EMİN KAR DEVAM ETMELİ 
\n
\n Başkan önemli değil, biz Samsunspor a yardım ediyoruz zihniyetindeler. Bu ortamda da yine belirsizlik var. Kişilere de siz gelin deme şansımız yok. Birileri el atmalı ama olmuyorsa da Emin Kar ın devam etmesinde fayda var. Birileri elbet kendisine sahip çıkar ve yardımcı olurlar. Spor kulüplerinin başına birileri geliyorsa, ben belirli bir bütçeyle geliyorum demeli. Bu denildiğinde sahip çıkılır. Ama böyle birisi olmadığı için ve Emin Kar da takımı finale getirecek kadar güçlü olduğu için yardım edilen paralar güvenilirliğinden dolayı ona teslim edildi. Devam etmesinde fayda var.  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Sakarya'da rekor kırıldı

2 Sakarya'da rekor kırıldı

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

4 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

5 Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Tekin, adaylık için istişarede

7 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

8 Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

9 Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

10 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı