Kadro korunursa şampiyonluğa oynarız

Yönetime mesaj yollayan Adnan ve Musa, Geçen sezon zor imkanlara rağmen takım final oynadı. Bu kadro korunmalı. Hiçbir oyuncunun başka takıma gitmesine izin verilmemelidir. Çünkü oturmuş bir kadro ve gerekli olan bölgelere bir kaç takviyeyle Samsunspor ş

Kadro korunursa şampiyonluğa oynarız
\n KİMSE GÖNDERİLMEMELİ
\n
\n Samsunspor kaptanları Adnan Güngör ve Musa Aydın dan yönetime mesaj. Bu sezon hem oynadıkları futbol hem de takım içerisinde oluşturdukları birlik beraberlikle Samsunspor un Play-Off a kalmasında büyük rol oynayan Musa ve Adnan, sezon boyunca tüm arkadaşlarının özveriyle mücadele ettiklerini belirtti. Başarıya giden yolun istikrardan geçtiğine dikkat çeken Adnan ve Musa, yönetimin yeni sezon için oluşturulacak oyuncu kadrosunda bu etkene dikkat etmesi gerektiği uyarısında bulundu. 
\n
\n  
\n
\n İSTİKRAR ŞART 
\n
\n Geçen sezon zor imkanlara rağmen takımın final oynadığı ve Süper Lig in kapısından döndüklerini ifade eden tecrübeli oyuncular, Bu kadro korunmalı. Gerekli olan bölgelerede bir kaç takviye yapılmalı. Burada Adnan-Musa önemli değil. Bizler takımda olalım veya olmayalım. Önemli olan Samsunspor un başarıya ulaşmasıdır. Bu nedenle istikrar şart. Samsunspor bu kadroyla final oynadı. Ligin en az yenilen ve en az gol yiyen takımıydık. Bunun yanı sıra en fazla galip gelen ve gol atan takım olduk.  
\n
\n  
\n
\n ALACAKLARININ YARISI ÖDENSE 
\n
\n Dolayısıyla bu oyuncu grubu başarılı ve elde tutulmalıdır. Bizler de takım arkadaşlarımızla ilgili transfer söylentileri duyuyoruz. Yönetime buradan bir mesaj yollamak istiyoruz. Bizim düşüncemiz hiçbir oyuncunun başka takıma gitmesine izin verilmemelidir. Çünkü oturmuş bir kadro ve birbirini çok iyi tanıyan isimler. Hepsi de karakterleri  düzgün insanlar. Bazı arkadaşlar federasyona başvurmuş. Kaynak bulunup arkadaşlarımızn alacaklarının yarısı dahi verilse hepsi takımda  kalır.  
\n
\n  
\n
\n Teklif yağıyor
\n
\n Samsunspor un önümüzdeki sezon için henüz teklifte bulunmadığı Adnan ve Musa Aydın ı  Antalyaspor,  Şanlıurfaspor ve Karşıyaka nın  kadrosuna katmak için harekete geçtiği ifade edildi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

1 Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

Onur Eriş veda etti

2 Onur Eriş veda etti

Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

3 Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

4 Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

5 Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

6 Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

7 Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

Hayati Tekin'e destek

8 Hayati Tekin'e destek

Oğuz gibisi yok

9 Oğuz gibisi yok

Samsun'da 'tarla sürme' kavgası: Yaralı sayısı arttı

10 Samsun'da 'tarla sürme' kavgası: Yaralı sayısı arttı