AMACIMIZ EN GÜZEL HİZMETLERİ YAPMAK

Başkan Taşçı, Göreve başlayalı kısa bir süre olmasına karşın uyum ve birlikteliğimiz gün geçtikçe artmaktadır. Hepimizin ortak hedefi sorumluluk alanlarımıza en iyi, en güzel ve en fazla hizmeti yapmaktır. dedi.

 AMACIMIZ EN GÜZEL HİZMETLERİ YAPMAK
\n Atakum da bulunan 55 mahalle muhtarı ile birlikte Çakırlar Korusu nda kahvaltıda buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yıl sonuna kadar üç köy konağını hizmete sokmayı planlıyoruz dedi. 
\n
\n  
\n
\n Burada bulunan herkesin seçilerek göreve geldiğini, Atakum için mahalleler için en güzel hizmetleri yapmak amacında olduklarını ve bunu birlikte çalışarak başaracaklarını belirten Başkan Taşçı, Göreve başlayalı kısa bir süre olmasına karşın uyum ve birlikteliğimiz gün geçtikçe artmaktadır. Hepimizin ortak hedefi sorumluluk alanlarımıza en iyi, en güzel ve en fazla hizmeti yapmaktır. Mahallelerinizdeki sorunları bize iletin. Sorunların çözümü için elimden gelen bütün çabayı göstereceğimden emin olabilirsiniz. Mahallelerimize orada yaşayanlar için her türlü hizmeti götürme adına kendimizle yarışacağız diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Yeni mahalle olan köylerin yollarının yapımı ile ilgili çalışmaların en kısa zamanda başlayacağını ifade eden Başkan Taşçı, Burada önceliği acil olan yollara vereceğiz. Sonrasında tüm yollarımızı en az merkezdekiler kadar güzel yapacağız. Buralarda yapmayı planladığımız projelerimiz arasında yer alan Osmanlı Köy Konakları için şu an Özören Mahallesi nden bir talep geldi. Orada yer tespiti de gerekli incelemeler yapıldı. Burada bir tane yapmaya karar verdik. Yıl sonuna kadar bu tarz üç konağı hizmete sokmayı amaçlıyoruz şeklinde konuştu.
\n
\n  
\n
\n Köy Ürünleri Satış Noktası projelerinin de uygulanması için gerekli çalışmaların sürdürüldüğünü dile getiren Taşçı, sözlerini şöyle tamamladı: Ağustos ayı sonuna doğru, aktif olarak faaliyete geçecek bu projemizde, köylerimizde yetiştirilen her türlü ürünü kendi araçlarımızla toplayarak, Atakum merkezde oluşturacağımız büfeler aracılığı ile halka satışını yapmayı amaçlıyoruz. Burada hem halkımızı köy ürünleri ile buluşturacak hem de yaklaşık 50 kişiye istihdam imkanı oluşturmuş olacağız. Köy yolları, konakları, köy ürünleri satış noktalarının haricinde ‘Yayla Tesisleri’ni hayata geçirmek için yer tespit çalışmalarımızı hızlandırdık ve bir kaç nokta belirledik. İnşallah bu değil ama bir dahaki yaza bu tesislerimiz de halkımızın hizmetinde olacaktır.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki korkunç cinayet kamerada! İşte kan donduran anlar

1 Samsun'daki korkunç cinayet kamerada! İşte kan donduran anlar

Samsunlu tiyatrocuya gözyaşlarıyla veda

2 Samsunlu tiyatrocuya gözyaşlarıyla veda

14 Aralık Cuma Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

3 14 Aralık Cuma Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

Muhammet Beşir'den kötü haber

4 Muhammet Beşir'den kötü haber

Samsun'da kadın, kadın doktoru ve ebeyi darp etti

5 Samsun'da kadın, kadın doktoru ve ebeyi darp etti

Sakaryaspor-Samsunspor maçına formda hakem

6 Sakaryaspor-Samsunspor maçına formda hakem

Misafir tribün kapalı gişe

7 Misafir tribün kapalı gişe

Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

8 Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

Sorun var mı kaptan?

9 Sorun var mı kaptan?

İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız

10 İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız