SAMSUN HEYETİ KAYSERİ DE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte model haline gelen Kayseri belediyeciliği örnek alınmaya devam ediyor. En son Samsun dan bir heyet Kayseri ye gelerek, yatırımları yerinde inceledi. Heyette yer alan daire başkanları yapılan

SAMSUN HEYETİ KAYSERİ DE
\n Samsun Büyükşehir Belediyesi nden bazı daire başkanları Kayseri ye gelerek bir dizi incelemelerde bulundu. Erciyes, Kültür Yolu projeleri, Harikalar Diyarı, Kadir Has Stadı gibi hizmetleri yerinde gören Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bu projelerle ilgili bilgiler aldı.
\n
\n  
\n
\n Samsun Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hanife Papila, Kayseri yi dolu dolu gezerek görme şansı bulduklarını belirterek özellikle Erciyes ten çok etkilendiğini söyledi. Erciyes e yapılan tesisleri ilk kez gördüğünü ifade eden Papila, Gerçekten inanılır gibi değil. Türkiye de böyle bir tesisin var olduğunu bilmek bile insanı heyecanlandırıyor. Başkanınızın bu başarısı, bu geniş ufku insanı etkiliyor. Müzelerinizi, Harikalar Diyarını, en son da stadyumu gördük. Stadyum hakikaten gezilmeye ve görülmeye değer bir yer. Futbolla ilgilenmememe rağmen maç olsa gelir izlerim. O derecede etkilendim. Böyle bir başkan, böyle bir ekip, böyle misyon sahibi insanlara sahip olmak bir şehrin en büyük kazancı olsa gerek. Her şeyden önce burası sosyal belediyeciliği yaşatıyor, onu gördük. Her yapılan hizmet insan odaklı olmuş. İnsanları mutlu ettiniz mi gerisi zaten geliyor. Yapılan hizmet de haz veriyor diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Zennube Albayrak da Amerika yı yeniden keşfetmemek için Kayseri ye geldiklerini dile getirerek, Her şeyi çok muhteşem. Çok büyük çalışmalar yapılmış. Estetik kurulla ilgili çalışmaları incelemek istedik. Özellikle cephe giydirmelerini inceledik. Çok da etkilendik. En çok ilgimi çeken Harikalar Diyarıydı. Her şey bir arada çünkü. Ayrıca Kültür Yolu ndan etkilendim. Tescilli binaların değerlendirilmesi, onlara verilen işlevler ve inşaatlarınızın çok seri ilerlemesi dikkat çekici. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı hakikaten muhteşem çalışmış dedi.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

1 Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

Samsunspor'da liste kabarık

2 Samsunspor'da liste kabarık

Şehit acısı Karadeniz'e düştü

3 Şehit acısı Karadeniz'e düştü

Dev levrek şaşırttı

4 Dev levrek şaşırttı

Ladik bombaları patlattı

5 Ladik bombaları patlattı

Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

6 Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

Milletin adamı Samsun'u önemsiyor

7 Milletin adamı Samsun'u önemsiyor

Meteorolojiden Samsun için sağanak yağış uyarısı

8 Meteorolojiden Samsun için sağanak yağış uyarısı

Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

9 Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı

Bu teknik adamı hatırladınız mı?

10 Bu teknik adamı hatırladınız mı?