Yetki Sağlık-Sen de

Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı İlhan Öksüz, sağlık ve sosyal hizmet alanında Samsun da 4 bin 752 üye ile yetkiyi aldıklarını söyledi\r\n

Yetki Sağlık-Sen de
\n Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Samsun Şubesi, 2014 yılı içerisinde yapılan sayımda, sağlık ve sosyal hizmet alanında çalışan 4 bin 752 çalışanla Samsun da yetkiyi aldı. Hizmet sendikacılığı yaptıklarını söyleyen Şube Başkanı İlhan Öksüz, Sağlık camiasının sorunlarının çözümü için her gün bir önceki günden daha fazla çalışarak, özelde sağlık çalışanlarına genelde de milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz dedi.
\n
\n  
\n
\n ÜYE SAYIMIZ ARTTI
\n
\n Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı Öksüz, Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının tek adresi Sağlık-Sen, Samsun da sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının teveccühü ile tüm kurumlarda yetkiye ulaşmıştır. Türkiye’nin en çok büyüyen sendikası Sağlık-Sen, aynı başarısını bu yıl da devam ettirerek, Samsun genelinde 4 bin 752 üye ile yetkisini perçinledi. 2014 yılı sayım sonuçlarına göre, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde yetki el değiştirerek ilk kez Sağlık-Sen’e geçmiştir. Samsun Şubesi olarak bizler, göreve geldiğimiz günden bu yana üye sayımızda yüzde 50 gibi büyük bir artış gerçekleştirdik. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının bize duyduğu güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Yetkili Sendika olmamızın bize yüklediği sorumluluğun farkında olarak, bundan sonra da ciddi, kararlı, inançlı, kendine güvenen, bir duruş ortaya koyacağımızı ifade etmek isterim diye konuştu.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

1 Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

İstanbul'da farklı adreslere uyuşturucu operasyonu

2 İstanbul'da farklı adreslere uyuşturucu operasyonu