KOMUTANLARA VEDA

Samsun un Havza ilçesinde tayinleri çıkan komutanlara veda yemeği verildi.

KOMUTANLARA VEDA
\n Havza Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Adem Tol ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Başara için veda yemeği düzenlendi. Bir tesiste düzenlenen yemeğe Havza Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Adem Tol, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Başara, protokol üyeleri sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile eşleri katıldılar.
\n
\n Yemekten sonra konuşma yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, her iki komutana da Havza da yapmış oldukları başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
\n
\n  
\n
\n Konya Ereğli Askerlik Şubesi’ne atanan Yüzbaşı Adem Tol, Havza benim için önemli bir görev yeri oldu. Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün ülkeyi kurtarmak için yapmış olduğu çalışmaları planladığı ve Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımını yaktığı yer olan Havza ya ve Havzalılara hizmet etmek benim için bir onurdu dedi.
\n
\n  
\n
\n Konya Ereğli Askerlik Şubesi ve Diyarbakır Kulp Jandarma Komando Taburu’na atanan Yüzbaşı Ahmet Başara ise, Havza kozmopolit bir yapıya sahip olmasına karşın oldukça sakin bir ilçe. Görev yapmış olduğum süre boyunca bizlere destek olan herkese teşekkür ederim diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Daha sonra komutanlara Başkan İkiz ve Havza Ziraat Odası Başkanı Fahri Şahin tarafından çeşitli hediyeler verildi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü