GENÇ MÜDÜRLERİ TOPLADI ...

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 10 yıldır her hafta düzenli olarak yaptığı müdürler toplantısını yeni dönemde de devam ettiriyor.

GENÇ MÜDÜRLERİ TOPLADI ...
\n Canik Belediyesi Toplantı Salonu nda yapılan toplantıya Başkan Osman Genç in yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. 10 yıldır devam eden ve belediye çalışmalarının daha hızlı, etkili ve koordineli şekilde yürümesi amacıyla yapılan toplantıda birim müdürleri yürüttükleri çalışmalar ve aşamaları hakkında Başkan Genç i bilgilendirirken, Başkan Genç ilçe genelinde yapılması gereken diğer işler konusunda birim müdürlerine talimat verdi.
\n
\n  
\n
\n HER HAFTA DÜZENLİ TOPLANTI
\n
\n Haftalık toplantıları 10 yıldır aksatmadan sürdürdüklerine işaret eden Başkan Osman Genç, Belediyecilik halka hizmet yeridir ve halka en yakın kurumdur. Halkımıza hizmet verirken bunun belli bir tertip ve düzen içerisinde gerçekleşmesi şart. Bu yönde 10 yıldır asla taviz vermediğimiz konulardan birisi her hafta düzenli olarak yaptığımız müdürler toplantısıdır. Bu toplantılarda geride bıraktığımız haftada neler yaptık, önümüzdeki hafta neler yapacağız, bunları masaya yatırıyoruz. Haftalık toplantılarımız işlerin düzenli gitmesi açısından oldukça faydalı oluyor dedi.
\n
\n Canik Belediyesi nin kurumsal bir kimliğe sahip olduğuna işaret eden Genç, Belediyecilik ciddi bir iştir ve halkımıza karşı sorumluluklarımızı her zaman biliyoruz. Eğer 10 yılda Canik e her alanda yatırımlar kazandırdıysak bunu disiplinli ve düzenli çalışmamıza borçluyuz. Canik teki başarının sırrı budur. Çünkü ilçemizle ilgili en küçük detayı bile bu toplantılarımızda ele alıyoruz. Aynı disiplinle bundan sonra da bu toplantılarımızı devam ettirerek ilçemizi 2023 e hazırlayacağız diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Sakarya'da rekor kırıldı

2 Sakarya'da rekor kırıldı

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

Tekin, adaylık için istişarede

4 Tekin, adaylık için istişarede

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

7 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

Protokol tam kadro

8 Protokol tam kadro

Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

9 Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta

10 Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta