Samsun da bir ilk

Samsun Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli şehit ve gazi çocukları olan polisler ile gazi polisler, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’la bir araya geldi. EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, yapılan etkinliğin bir ilk olduğunu söyledi\r\n

Samsun da bir ilk
\n Samsun Polisevi’nde düzenlenen tanışma toplantısına İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı(EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim ve şehit- gazi çocukları polisleri ile gazi polisler katıldı. Yapılan sohbet ortamında şehit çocukları gazi polisler birbirleriyle tanışma fırsatı buldular. 
\n
\n  
\n
\n Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, birebir şehit çocukları ve gazileri ile sohbet etti. Polislik mesleğini sevdiğini, aynı zamanda kendisinin de polis çocuğu olduğunu ifade eden Yavuz, Samsun daki şehit aileleri ve gazilerle ilgilenen EMŞAV’ın çalışmalarını beğendiğini söyledi.
\n
\n  
\n
\n Sohbet esnasında EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim ise yapılan bu etkinliğin bir ilk olduğunu hatırlatarak, “Aziz şehitlerimizin kahraman gazilerimizin çocukları ve idari gazi polislerimiz Sayın Emniyet Müdürümüz sayesinde bir araya gelmişlerdir. Baba mesleğini seçen şehit ve gazi çocuklarımız ve halen görevi başında çalışan gazilerimiz adına emniyet müdürümüze teşekkür ediyoruz. Samsun Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda şehit çocuklarımızdan ikisinin şube müdürü, bir emniyet amiri, bir baş komiser, yine gazi çocuklarımızdan bir komiser yardımcısı ve polis memurlarımızdan oluşan toplam 25 kişi var. Çeşitli birimlerde çalışan gazi polislerimiz başarılı bir şekilde hizmetlerine devam etmektedirler. Bütün teşkilat mensuplarına başarılar diliyoruz. Ayrıca vakıf çalışmalarımız için Emniyet Müdürlüğümüzün desteklerinin devamını bekliyoruz. Şehitlerimizi anıyor, gazilerimize sağlıklı yaşam diliyoruz” dedi.
\n
\n  
\n
\n İHA 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

13 Aralık Perşembe Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

1 13 Aralık Perşembe Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

Samsun'a yeni ekspres hattı! İşte saat ve güzergahları

2 Samsun'a yeni ekspres hattı! İşte saat ve güzergahları

Samsun'da sosyal medya fenomenlerine operasyon

3 Samsun'da sosyal medya fenomenlerine operasyon

Samsun istedi ama Samsung Rize geliyor

4 Samsun istedi ama Samsung Rize geliyor

Megastar Tarkan'ın 'çok yakında' paylaşımı heyecanlandırdı

5 Megastar Tarkan'ın 'çok yakında' paylaşımı heyecanlandırdı

İkisi de tribünde

6 İkisi de tribünde

Karadeniz'de buzda dans!

7 Karadeniz'de buzda dans!

Suat Çakır: '6222 sadece bize mi var?'

8 Suat Çakır: '6222 sadece bize mi var?'

Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 14'ü öğrenci, 16 yaralı

9 Samsun'da öğrenci servisi kaza yaptı: 14'ü öğrenci, 16 yaralı

Elektrik akımına kapılan şahıs Samsun'da hayatını kaybetti

10 Elektrik akımına kapılan şahıs Samsun'da hayatını kaybetti