İSTEDİKLERİMİZİ YAPARSAK TERME 3. LİG DE OLACAKTIR

Termespor u Bölgesel Amatör Lig e taşıyan Teknik Direktör Güven Gümüşdağ, yeni sezon hedeflerinden bahsederken, İç transferde tüm oyuncularımızı tutmak istiyoruz. Dış transferde de 8 oyuncu alarak 23-24 sporcuyla ilk kampa gideceğiz. İstediklerimizi yapa

İSTEDİKLERİMİZİ YAPARSAK TERME 3. LİG DE OLACAKTIR
\n GÜMÜŞDAĞ A EMANET
\n
\n Samsun Süper Amatör Lig den, Bölgesel Amatör Lig e yükselen Termespor da Teknik Direktör Güven Gümüşdağ, yeni sezon planlamaları hakkında gazetemize bilgi verdi. Zor bir dönemden geçerek Bölgesel Amatör Lig e yükseldiklerini belirten Gümüşdağ, Sezona Kemal Dikmen hocamın yardımcısı olarak başladım. Ancak daha sonra o ayrılmak durumunda kaldı ve görev bana verildi. Ben de elimden gelenin en iyisini yaparak Termespor u Bölgesel Amatör Lig e taşıdım. Yeni sezon öncesi de kulübümle sözleşme imzaladım dedi. 
\n
\n  
\n
\n ÖNCELİK İÇ TRANSFER
\n
\n Gümaşdağ, şöyle devam etti: İlk etapta iç transferi bitirmek istiyoruz. Tüm oyuncularımızı kadroda tutmak düşüncesindeyiz. Dış transferde de planlamamız 8 oyuncu almak. Tabiki bunlar işini seven, çalışkan, saygılı ve takım ruhuna uygun isimler olacak. Oyuncularımız teknik becerilerini taktiksel zekayla bütünleştirip yeni sezonda herkese iyi futbol izlettirmek istiyoruz. Bölgemizin enerjisi en çok yüksek taraftar grubuna sahipiz. Onların da desteğiyle iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Futbolla, ilçemizin de tanıtımını daha iyi yapacağımızı düşünüyorum.
\n
\n  
\n
\n MADDİ- MANEVİ DESTEK
\n
\n Tabiki bizim tüm bu istediklerimizi yapmak için maddi manevi desteği ihtiyacımız olacak. Bunun için tüm Termelileri göreve davet ediyorum. Gün kenetlenme günüdür. Yıllar sonra böyle bir arenada mücadele edecek olan Termespor un ilçenin adını başarıyla herkese duyurması için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Tüm transferleri yaptığımızda 23-24 kişilik bir sporcu grubupla kampa gideceğiz. İstediklerimiz de gerçekleşirse, 3. Lig hedefine ulaşabiliriz. İnşallah bu yolda yalnız kalmayız ve bu hedefimize ulaşırız.
\n
\n  
\n
\n Selçuk KAYA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

1 Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

Onur Eriş veda etti

2 Onur Eriş veda etti

Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

3 Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

4 Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

5 Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

6 Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

7 Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

Oğuz gibisi yok

8 Oğuz gibisi yok

Hayati Tekin'e destek

9 Hayati Tekin'e destek

Deplasman Fatih'i Samsunspor... Bileği bükülmedi

10 Deplasman Fatih'i Samsunspor... Bileği bükülmedi