MİLLİ MAÇ ERTELENDİ

İşitme Engelliler Dünya Hentbol Şampiyonası nda Türkiye ile Danimarka arasında oynanan karşılaşma tatil edildi. Danimarkalı sporcuların tribünlere yaptığı sportmenlik dışı hareketler ve Uluslararası İşitme Engelliler Federasyonu Teknik Delegesi Maris Lusi

MİLLİ MAÇ ERTELENDİ
\n TRİBÜNE HAREKET YAPTILAR
\n
\n Samsun da devam eden 1. İşitme Engelliler Dünya Hentbol Şampiyonası nda, Türkiye ile Danimarka maçı tamamlanamadı. Maçın 26. dakikasına Türkiye 10-8 üstün girerken, Danimarkalı oyuncular buldukları 8. golün ardından tribünlere sportmenlik dışı hareketler yaptı. Bu hareketlerin ardından Türkiye yedek kulübesi ve seyirciler büyük tepkide bulunurken, maçın hakemleri Recep Özkan ve Murat Bıçakçı, oyuncuya kırmızı kart gösterdi. Karşılaşmanın oynandığı süre boyunca hakemlere sürekli itirazlarda bulunan Danimarka takımı yaşananların ardından maçtan çekilmek istese de mücadele kaldığı yerden devam etti. 
\n
\n  
\n
\n LUSİC SAHAYA GİRDİ
\n
\n Bu sırada Uluslararası İşitme Engelliler Federasyonu Teknik Delegesi Mario Lusic, federasyonun kamera görüntülerinden Danimarkalı oyuncuların hareketlerini izledi. Lusic, müsabaka oynandığı sırada, tribünden saha içine atlayınca da, olanlar oldu. Hakemleri yanına çağırıp, pozisyonu izlediğini ve kırmızı kartın geri alınması gerektiğini söyleyen Lusic, Türkiye yedek kulübesi ve hakemlerin çileden çıkardı. Hakemlerin saha dışına davet ettiği Lusic, çıkmamakta ve kararın değişmesinde ısrarcı olunca hakemler maçı tatil etti. 26. dakikada Türkiye nin 10-8 önde olduğu mücadelenin 20-8 Türkiye lehine sonuçlanması bekleniyor.
\n
\n  
\n
\n Selçuk KAYA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

1 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

2 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Yaşlı çift ölü olarak bulundu

3 Yaşlı çift ölü olarak bulundu

Hırsız girdiği minibüsün sahibi olan 2 kardeşi bıçakladı

4 Hırsız girdiği minibüsün sahibi olan 2 kardeşi bıçakladı

Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

5 Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL

6 Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL

12 Aralık Çarşamba Samsun hava durumu..

7 12 Aralık Çarşamba Samsun hava durumu..