CANİK RAMAZANA HAZIRLANIYOR

Canik Belediyesi’nin, bu yıl da Ramazan ayı kapsamında dolu dolu bir program hazırladığı bildirildi.

CANİK RAMAZANA HAZIRLANIYOR
\n Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda bu yıl ikincisi düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri hazırlıkları başladı. Vatandaşlar, eski Ramazan günlerinin manevi iklimini 28 Haziran - 27 Temmuz tarihleri arasında Canik te yaşayacak. Her akşam binlerce insanın buluşacağı iftar sofrasının kurulacağı Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda Ramazan a özel etkinlikler düzenlenecek.
\n
\n Canik Belediyesi olarak Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda geçen yıl ilkini gerçekleştirdikleri Ramazan Günleri Etkinlikleri kapsamında bu yıl da dolu dolu bir program hazırladıklarını ifade eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bir Ramazan ayına daha kavuşuyor olmanın mutluluğunu birlikte yaşamanın heyecanı içerisindeyiz. Bu yıl da Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda her akşam iftarımızı değerli halkımızla birlikte açacağız. Halkımız, her gün iftar vaktinde başlayacak etkinlikler kapsamında ilahiler, şiirler, ezgiler, ney dinletileri, kukla, Hacivat-Karagöz, illüzyon, stund-up, semazen gösterileri gibi etkinlikler Ramazan ayının o manevi havasını yaşayacak. Kur an-ı Kerim ziyafetleri ise dinleyen gönülleri fethedecek. Ramazan ayını yine hep birlikte özüne uygun şekilde yaşayacağız dedi.
\n
\n  
\n
\n Ramazan ayının manevi ikliminin bu yıl da Canik te en üst seviyede yaşanacağına inandığını belirten Başkan Genç, şunları söyledi: Ramazan Günleri Etkinliklerimizde bizlere destek veren tüm dostlarımıza ve bu etkinliklerin gerçekleşmesinde özveri ile çalışan herkese tüm kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bu vesile ile 11 ayın sultanı Ramazan ayının değerli hemşehrilerimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iş adamı intihar etti

1 Samsun'da iş adamı intihar etti

Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

2 Samsun fırtına gibi Sakaryaspor sıkıntılı

11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

3 11 Aralık Salı Samsun hava durumu.. O saatlere dikkat!

İmparator'un isyanı

4 İmparator'un isyanı

Samsun'u fırtına vurdu! Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

5 Samsun'u fırtına vurdu! Ağaçlar devrildi, çatılar uçtu

Samsun'da fırtına dehşeti: 3 yaralı

6 Samsun'da fırtına dehşeti: 3 yaralı

Erkam Reşmen geri dönüyor

7 Erkam Reşmen geri dönüyor

Sakaryaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları açıklandı

8 Sakaryaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları açıklandı

Samsun yolunda korkunç kaza!

9 Samsun yolunda korkunç kaza!

Samsun'da lise öğrencisine sınıfta bıçaklı saldırı

10 Samsun'da lise öğrencisine sınıfta bıçaklı saldırı