Geleceğe manevi yatırım

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Hedefimiz, yaşam konforu üst seviyede olan bir şehir. Ancak ilçemizi sadece gözle görülen binalarla değil, manevi olarak da geleceğe hazırlıyoruz. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz dedi\r\n

Geleceğe manevi yatırım
\n Canik Belediye Başkanı Osman Genç, hedeflerinin mutlu bir şehir olduğunu belirterek, Eğitimden sağlığa, kentsel dönüşümden, alışveriş merkezlerine kadar yaptığımız bütün çalışmalarımız yaşam konforu artmış olan bir şehir için. Biz şehrimizin konforunu ne kadar yükseltirsek, insanlarımızın mutluluğuna o kadar katkıda bulunuruz. Onun için 10 yılda Canik’te halkımızın yaşamını kolaylaştırıcı, konforunu artırıcı her alanda projeler ürettik, yatırımlar yaptık. Canik te insanlarımız artık geleceğe daha umutla bakıyor dedi.
\n
\n  
\n
\n HAYALLERİ GERÇEK YAPTIK
\n
\n Canik te büyük işler başardıklarını belirten Genç, 10 yıl önce hedef olarak gördüğümüz seviyelere şimdi ulaşmış olmanın onurunu yaşıyoruz. Hayalleri tek tek hedefe, hedefleri de tek tek gerçeğe ulaştırdık. Tek derdimiz var, Hakk’ın ve halkın rızasını kazanmak. Bu aziz millet bize, Allah sizlerden razı olsun desin, bize bu yeter diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n AHLAKİ VE MANEVİ DEĞERLER
\n
\n Bir şehrin sadece yol, konut, ticaret merkezleriyle geleceğe taşınamayacağını ifade eden Genç, Ne kadar yatırım yaparsanız yapın, ahlaki ve manevi değerlerinizi kaybederseniz yaptıklarınız hiç bir anlam ifade etmez. Bu bakımdan biz Canik Belediyesi olarak çocuklarımız, gençlerimiz, ailelerimizin temel taşı olan kadınlarımız için yatırımlar yaptık. Onların eğitimlerine yönelik kurslar ve eğitimler düzenliyoruz. Yani ilçemizi sadece gözle görülen binalarla değil, manevi olarak da geleceğe hazırlıyoruz dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

1 Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

2 Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

3 Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

Şuhut, beyaza büründü

4 Şuhut, beyaza büründü

Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

5 Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

THY Euroleague: Fenerbahçe: 92 - EA7 Olimpia Milano: 85

6 THY Euroleague: Fenerbahçe: 92 - EA7 Olimpia Milano: 85

AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

7 AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu