Muhalafete bayrak göndermesi

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, muhalafet partilerine yüklenerek, O muhalefetin kanı bizim kanımızdan kırmızı değil. Geçmişten bugüne kadar yaşadığımız ve taşıdığımız değerler itibariyle bizden çok bu bayrağı seven olmaz dedi.\r\n

Muhalafete bayrak göndermesi
\n AK Parti Samsun İl Başkanlığı 53. Genişletilmiş Danışma Kurulu Toplantısı, Atakum Belediyesi’ne ait Deniz Kafe’de gerçekleştirildi. Geniş katılımın sağlandığı toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eski AK Parti Milletvekili Fatih Öztürk, ilçe belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri, AK Parti İl ve İlçe teşkilatlarının yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. 
\n
\n  
\n
\n TÜRKİYE DAHA DA GÜÇLENECEK
\n
\n Konuşmasına Samsunspor’un yeni yönetimine başarılar dileyerek başlayan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanlığı seçimine dikkat çekerek, “Tarihimizde ilk kez, Cumhurbaşkanımızı halkın oylarıyla, milletimizin oylarıyla iş başına getirecek, demokrasimizin gücüne inşallah güç katacağız. Türkiye, devletiyle, milletiyle, her zamankinden daha güçlü, daha kararlı, daha umutlu şekilde geleceğe yürüyecek. Ne Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi, ne de sonrasındaki süreç, Türkiye için bir zaaf, bir belirsizlik teşkil etmeyecek, tam tersine Türkiye’yi daha da güçlendirecek dedi.
\n
\n  
\n
\n İSTİKRAR SÜRÜYOR
\n
\n AK Parti’nin Türkiye’nin makus talihini değiştirdiğini söyleyen ve hayallerin gerçek olduğunu kaydeden Köktaş, “AK Parti başarıya, zafere, rekorlara olan susamışlığı giderdi. Hayallerin gerçeğe dönüşmesinin mümkün olduğunu gösterdi. Öz güvenle, akılla, imanla, kardeşlikle, Türkiye nin neleri başarabileceğini herkese ispat etti. Milletçe dik duruşumuz, birlik içinde oluşumuz, son 1 yıl içindeki tuzakları bozdu, hesapları alt üst etti. Bütün engelleme girişimlerine rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor. Huzurumuza, kardeşliğimize, Çözüm Sürecine yönelik sabotajlara rağmen, Türkiye istikrarını, büyük hedeflerini muhafaza ediyor” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BAYRAK SEVGİSİ LAFLA OLMAZ
\n
\n Muhalefet partilerinin Türk Bayrağı üzerinden siyaset yaptığını öne süren ve bu duruma tepki gösteren AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni ise, “O muhalefetin kanı bizim kanımızdan kırmızı değil. Geçmişten bugüne kadar yaşadığımız ve taşıdığımız değerler itibariyle bizden çok bu bayrağı seven olmaz. Ama mecliste son günlerde bayrak üzerinden siyaset yapmaya kalktılar. İşte bu milliyetçi geçinenler başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan dan ders almak zorundalar. Bir bayrak bir de şehit üzerinden siyaset yaparak siyasetlerini taşıdılar. Bu millet daha onlara inanmıyor. Kendi kongrelerini, meydan mitinglerini Türk Bayrağı ile yapamayanlar bugün bayrağımız ve şehitlerimiz üzerinden üzerimize gelmeye çalışıyor. Bu ülkede bayrak sevgisi denildiğinde ilk olarak AK Parti ailesi akla gelir. Öncelikle Recep Tayyip Erdoğan akla gelir. Lafla değil icraatla bayrak sevgisi olur diye konuştu. Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak sürdürüldü.
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

1 Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

2 Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 1 Yaralı

Bahçelievler'de park halinde otomobil alev alev yandı

3 Bahçelievler'de park halinde otomobil alev alev yandı

YHT kazası sonrası tren seferleri yeniden başladı

4 YHT kazası sonrası tren seferleri yeniden başladı

Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

5 Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı

6 E.Y. Malatyaspor Kulübü Binasına silahlı saldırı