ALKIŞLAR VALİ AKSOY A

Kongreye katılan Valisi Aksoy, konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edildiği anda dakikalarca alkışlandı. Konuşması da sık sık alkışlarla kesilen Vali Aksoy, Samsunspor a destek konusunda Samsun şehrinin daha duyarlı olması gerektiğini vurguladı \r\n

ALKIŞLAR VALİ AKSOY A
\n YERİMİZ SÜPER LİG
\n
\n Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, genel kurulda yaptığı konuşmada, Samsunspor’un Samsun için önemli bir marka ve değer olduğunu belirtti. Divan Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç tarafından konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Vali Aksoy u salondakiler dakikalarca alkışladı. Vali Aksoy, sık sık alkışlarla kesilen konuşmasında, Samsunspor un hedeflediği, arzu ettiği Süper Lig e çıkma noktasında geçen sezon ortaya konulan mücadeleyi herkesin bildiğini ifade edere ederek, Sona kadar gelindi ama olmadı. Bazı hedefler, bazı çalışmalar bazen son noktaya kadar ulaşamıyor. Ancak o noktaya kadar gelebilmek de büyük başarıydı. Bu anlamda Samsunspor’un başarısının ortaya konmasında emeği geçen başta teknik yönetim, futbolcularımız, yönetim, taraftarımız, destek veren kişi ve kuruluşlara hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi. 
\n
\n  
\n
\n AMACINA ULAŞAMADI
\n
\n Samsunspor un Süper Lig de olması gerektiğini vurgulayan Vali Aksoy, şunları kaydetti: Samsunspor’un bu başarıyı yakalayabilmesinde de ona her türlü desteğin verilmesi gerektiği kanaatindeyim. Zaman zaman kent olarak konuşuyoruz. Samsunspor ile ilgili görüşlerimizi, önerilerimizi sunuyoruz. Ancak bu önerilerimiz, bu görüşlerimiz daha çok konuşma noktasında kalabiliyor. Geçtiğimiz yıl sezon başında sivil toplum örgütlerimizle, meslek odalarımızla toplantılar yaptık ve dedik ki, Samsunspor’a yardım konusunu tabana yayalım, herkes belirli ölçüde gücü kadar katkıda bulunsun. Çeşitli destekler verildi ancak bu arzu ettiğimiz noktada olmadı. Şehrin daha duyarlı olması gerekiyor. Yeni genel kurulda Samsunspor kongre üyeleri kimi uygun görüyorsa başkan o olacaktır. Bizim için de Samsunspor’un başkanı o olacaktır.
\n
\n  
\n
\n MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

1 Ailesi tarafından kayıp ilanı verilen genç ölü bulundu

Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

2 Gazi, şehit ve engelli aileleri akşam yemeğinde bir araya geldi

Kırşehir'de kaza 1 ölü

3 Kırşehir'de kaza 1 ölü

AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

4 AK Parti Bursa ilçe başkanları belli oldu

Şuhut, beyaza büründü

5 Şuhut, beyaza büründü

Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

6 Kar yağışında mahsur kalan yavru köpeği itfaiye kurtardı

Samsun'da tır ile çarpışan otomobil yandı: 1 yaralı

7 Samsun'da tır ile çarpışan otomobil yandı: 1 yaralı

Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

8 Sultangazi'de tütün kaçakçılarına dev operasyon

Eskişehir'in 'Geleneksel Kartopu Savaşları' başladı

9 Eskişehir'in 'Geleneksel Kartopu Savaşları' başladı

Tren kazasında enkaz kaldırma çalışması sürüyor

10 Tren kazasında enkaz kaldırma çalışması sürüyor