DEREDE BOĞULAN ÇİFT, TOPRAĞA VERİLDİ

Samsun da yağmurun Kirazlık Deresi ne taşıdığı odun parçalarını toplamak isterken akıntıya kapılarak boğulan 63 yaşındaki Metin Bozdemir ile eşi 59 yaşındaki Nezaket Bozdemir, bugün toprağa verildi.\r\n

DEREDE BOĞULAN ÇİFT, TOPRAĞA VERİLDİ
\n Samsun un Tekkeköy İlçesi Altınkaya Mahallesi nde oturan, tekne motoru tamir ederek geçimini sağlayan evli ve 3 çocuk babası Metin Bozdemir, eşi Nezaket Bozdemir ile birlikte yağmurun getirdiği ağaç ve odun parçalarını toplamak için Kirazlık Deresi ne girdi. Bellerine kadar gelen suda odun ve ağaç parçalarını toplamak istedikleri sırada birden akıntıya kapılan çift, suda kayboldu. 
\n
\n  
\n
\n Yakınları, çiftin eve dönmemesi üzerine durumu jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, derede arama yaptı. Dere çevresinde yapılan aramada, Nezaket Bozdemir in cesedi kıyıda bulundu. Ceset, çevredekiler ve jandarma tarafından çıkarılmak istenirken aynı yerde eşi Metin Bozdemir in de cesedine ulaşıldı. İki ceset otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı. Yapılan otopsi ardından cenazeler yakınlarına teslim edildi. 
\n
\n  
\n
\n Nezaket ve Metin Bozdemir çiftinin cenazeleri bugün yan yana konularak evlerinin önüne getirildi. 41 yıllık evli çiften burada helallik alındı. Bu sırada ölen çiftin kızları Ceyhan ve Seyhan Bozdemir ile oğlu İlker Bozdemir gözyaşlarına boğuldu. Cenazeye katılan Metin Bozdemir in annesi 86 yaşındaki Satu Bozdemir de güçlükle ayakta durabildi. Alınan helallik ardından cenazeler Alaçam İlçesi Zeytin Köyü nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
\n
\n  
\n
\n DHA
\n
\n  
\n
\n id=
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

1 Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

2 10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

Samsun'da Hürriyet Mahallesi Muhtarı'ndan acı haber

3 Samsun'da Hürriyet Mahallesi Muhtarı'ndan acı haber

Yılport Samsunspor'dan Antalya planı

4 Yılport Samsunspor'dan Antalya planı

7'den 70'e Samsunspor

5 7'den 70'e Samsunspor

Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

6 Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

Samsun'da hırsızlığın böylesi!

7 Samsun'da hırsızlığın böylesi!

Samsun eski Vali Yardımcısı tutuklandı

8 Samsun eski Vali Yardımcısı tutuklandı

Samsun'da torbacılar adliyede

9 Samsun'da torbacılar adliyede

İlkadım Belediyesi çalışanlarına müjde

10 İlkadım Belediyesi çalışanlarına müjde