Değişim rüzgarları esiyor

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, yerel seçimlerin ardından Tekkeköy de değişim rüzgarlarının estiğini söyledi\r\n

Değişim rüzgarları esiyor
\n AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ı makamında ziyaret etti. Demir, Tekkeköy de değişim rüzgarları esmeye başlamış dedi.
\n
\n  
\n
\n ÖNERİLERDE BULUNDU
\n
\n Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, beraberindeki AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör ve partililerle birlikte, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Togar dan projeleri hakkında bilgiler alan Demir, kendisinin yardım edebileceği konularda da bazı önerilerde bulundu. Başkan Togar, eğitimden, kültüre, spordan, ulaşıma kadar çok sayıda projeyi hayata geçirebilmek için çalışmalar yaptıklarını söyledi. 
\n
\n  
\n
\n Tekkeköy de yerel seçimlerin ardından bir hareketlilik olduğuna dikkati çeken Milletvekili Demir de, Bugün Hayırlı Olsun ziyaretine gelmemize rağmen, pek çok konuda projeler üretildiğini, kimilerinin üzerinde de çalışıldığını gördüm. İlçede değişim rüzgarları esiyor. Buralar hizmet makamıdır. İnanıyorum ki Hasan Togar kardeşimiz, partimize yakışır bir şekilde belediyecilik yapıp, ilçe halkına güzel hizmetler sunacaktır. Hayata geçirilecek projelerde ben de elimden gelen desteği verip, Tekkeköylüleri çağın şartlarındaki en iyi imkanlara kavuşturacağız dedi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü