SES, SEZONU AÇTI

55 Gençlik Spor Kulübü yle birleşen Ses Okulları Spor Kulübü nün Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi nde mücadele edecek olan takımı, 2014-2015 sezonu çalışmalarına başladı. Basketbol Şube Sorumlusu Ali Işıtan, Yeni sezonda takımımızın adından sıkça söz e

SES, SEZONU AÇTI
\n İLK ÇALIŞMA YAPILDI
\n
\n Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi nde mücadele eden 55 Gençlik Spor Kulübü yle birleşen Ses Okulları Spor Kulübü, 2014-2015 sezonu çalışmalarına kendi salonunda başladı. Antrenör Hasan Yaşar nezaretinde oyuncular çabukluk, kondisyon ve fandımentıl antrenmanlarıyla ilk antrenmanı gerçekleştirdi. Antrenmanı Ses Okulları Spor Kulübü Başkanı Yaşar Batur, Ses Okulları Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basketbol Şube Sorumlusu Ali Işıtan, Yönetim Kurulu Üyesi Ender Varol ve Spor Koordinatörü Cantuğ Keskindemir de takip etti. 
\n
\n  
\n
\n TAKIMA GÜVENİYORUZ
\n
\n Ses Okulları Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basketbol Şube Sorumlusu Ali Işıtan, teknik ekip ve oyunculara güvendiklerini belirterek, Yönetim olarak onların her zaman yanındayız. Yeni sezonda takımımızın adından sıkça söz ettireceğine inanıyorum diye konuştu. Ses Okulları Spor Kulübü Başantrenörü Hasan Yaşar da çalışmalar hakkında bilgi verirken, Samsunlu olan A Takım oyuncularımız ve altyapı oyuncularımızla çalışmalarımıza başladık. Yeni sezonda hedefimiz bir önceki sezondan daha başarılı olmak diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Selçuk KAYA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

1 Ankara'da kartpostallık kar manzaraları