MHP li Kılıç tan İhsanoğlu na övgü

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı aday olarak yarışacak olan Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan övgüyle bahseden MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, “Zalim düzeni ters düz edecek yapı Ekmeleddin İhsanoğlu ile birlikte gelecek” dedi\r\n

MHP li Kılıç tan İhsanoğlu na övgü
\n MHP ve CHP’nin çatı adayı olarak açıkladığı Ekmeleddin İhsanoğlu isminin doğru seçim olduğunu söyleyen MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, Cumhurbaşkanlığı seçiminde başarılı bir sonuç beklediklerini kaydetti.  Cumhurbaşkanlığı seçimi için partisi ve CHP’nin çatı aday olarak açıkladığı Ekmeleddin İhsanoğlu etrafında kenetleneceklerini belirten Kılıç, şunları söyledi:
\n
\n  
\n
\n “Türk entelektüel insan yapısını bilenlerin iyi tanıdığı bir isim olan Ekmeleddin İhsanoğlu, milli ve dini hassasiyetleri yüksek olan biridir. Şu anda gayri milliliği, kozmopoliti, İsrail ve Amerika ekseninde dönen mevcut iktidar karşısında seçim kazanma şansı çok yüksek. Şu anda mevcut iktidarın tüm icraatları gayri millidir. Irak’ta görüldüğü gibi Amerika ve İsrail yanlısı bir politika içerisinde olan iktidar ikinci İsrail’in oluşmasını istiyor. Ekmeleddin İhsanoğlu ile milli düşünce, gayri milli düşünceye karşı galip gelecektir. MHP’nin bu noktadaki vazifesi adayı en iyi şekilde tanıtmak olacaktır. Ülkücü hareket adayın milli, İslami, insani ve demokratik yapısından dolayı bir kenetlenme sağlayacaktır. Büyük bir şevkle İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı olması için çalışacağız. Zalim düzeni ters düz edecek yapı Ekmeleddin İhsanoğlu ile birlikte gelecek.” 
\n
\n  
\n
\n Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Sakarya'da rekor kırıldı

2 Sakarya'da rekor kırıldı

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

4 Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

7 Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

Tekin, adaylık için istişarede

8 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı değişecek mi?

9 Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı değişecek mi?

Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

10 Samsunlular dikkat! Son 14 gün!