MODİFİYE ARAÇLAR CANİK TE YARIŞACAK

Canik Belediyesi organizasyonuyla bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan JDM Samsun 1. Modifiye Fuarı nda, Samsun ve çevre illerden gelen modifiye araçlar yarışacak. Pazar günü düzenlenecek fuarda görsel bir şölen yaşanacak.

MODİFİYE ARAÇLAR CANİK TE YARIŞACAK
\n Canik Belediyesi, JDM Samsun Grubu’yla birlikte farklı bir organizasyona imza atıyor. Samsun ve çevre illerden gelecek olan modifiye araçlar, 22 Haziran Pazar günü Canik Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda düzenlenecek olan JDM Samsun 1. Modifiye Fuarı nda bir araya gelecek. Saat 16.00 da gerçekleşecek ve geniş bir katılımın olması beklenen fuarda Desibel, Araba Güzellik ve Klasik Araba olmak üzere üç ayrı kategoride yarışma yapılacak.
\n
\n  
\n
\n HERKES DAVETLİ
\n
\n Vatandaşları farklı sosyal etkinliklerde buluşturmayı amaçladıklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesi olarak sosyal ve kültürel etkinliklere önem veriyoruz. JDM Samsun Grubu ile birlikte düzenleyeceğimiz 1. Modifiye Fuarı hem ilk hem de değişik bir etkinlik olması açısından önemli. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda farklı ve güzel bir gün olacak. Sadece Samsun değil, değişik illerden de modifiye araç sahipleri ilçemizde buluşacak. Katılımın yüksek olacağı Modifiye Fuarı nda değişik yarışmalar da düzenlenecek. Pazar günü inşallah Adnan Menderes Demokrasi Meydanı nda güzel bir fuar olacak. Tüm halkımız fuara davetlidir dedi.
\n
\n  
\n
\n iha
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

1 Elektrikli sobadan çıkan yangın evi kullanılamaz hale getirdi

Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

2 Ataşehir'de 'dur' ihtarına uymayan araca ateş açıldı: 1 ölü

Yaşlı çift ölü olarak bulundu

3 Yaşlı çift ölü olarak bulundu

Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

4 Kaynanası yüzünden kendini yakmaya kalktı

Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL

5 Bursa'nın 2019 bütçesi 2 milyar 550 milyon TL

Hırsız girdiği minibüsün sahibi olan 2 kardeşi bıçakladı

6 Hırsız girdiği minibüsün sahibi olan 2 kardeşi bıçakladı