HALK EĞİTİMCİLER ÇAKIRLAR’DA BULUŞTU

Atakum Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan usta öğreticiler, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı nın davetlisi olarak geldikleri Çakırlar da hem piknik yaptılar hem de bütün bir yılın yorgunluğunu attılar.

HALK EĞİTİMCİLER ÇAKIRLAR’DA BULUŞTU
\n Programa Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı nın eşi Fatma Taşçı, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Aktaş, Halk Eğitim Müdürü Hasan Tanrısever, belediye kültür evleri koordinatörleri ve usta öğreticiler katıldı.
\n
\n Piknikte konuşma yapan Müdür Tanrısever, Emek Park ta düzenlediğimiz yıl sonu sergimiz çok farklı ve başarılı oldu. Çünkü Kaymakamımız Ali Bakoğlu, Belediye Başkanımız İshak Taşçı bize gerekli bütün desteği vermektedir. Başkanımız Taşçı ya yıl sonu pikniği yapmak, tatile öyle girmek istiyoruz dedik. Hemen gerekli yerleri arayarak, burada buluşmamızı, piknik yapmamızı sağladı. Bunun yanı sıra eşi Fatma Taşçı yı da her an yanımızda görüyoruz. Bizim kurslarımızın mekanlarının birçoğu belediyeye aittir. Bu mekanların kapasitelerinin yükseltilmesi hem kursiyerlerimiz hem usta eğitimcilerimizin ortak isteğidir. Yeni dönemde geleneksel sanatlarımızın haricinde yeni branşlarda kurslar açmak isteği ve arzusundayız dedi.
\n
\n  
\n
\n Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı nın eşi Fatma Taşçı ise, Halk yararına olabilecek her çalışmanın altına Başkan Taşçı nın imza atacağına, yardımcı olacağına inanıyorum. Eğitimci kimliğim ile bu tarz kurslara çok önem veriyorum. Bu eğitimlerin kursiyerler üzerinde olumlu etkiler yarattığına inanıyorum. Yıl sonu serginizde birlikte olmuştuk. Orada çok güzel eserler gördük. Bunun için sizi tebrik ediyorum. Şu anki imkanlarla bunlar yapıldı ise, Başkanımız İshak Taşçı nın, biz hanımlar için hayata geçireceği projeler bittiğinde, mekan ve imkanlar genişlediğinde daha nice güzelliklere imza atılabilirler diye düşündüm. Başkanımız bize yeni mekanlar açma konusunda yardımcı olacaktır. Bu konuda bir endişeniz olmasın. Yeter ki bizim kursiyer konusunda eksikliğimiz olmasın. Kurslarımız dolu dolu, cıvıl cıvıl geçsin istiyorum” diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n İHA
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki korkunç cinayet kamerada! İşte kan donduran anlar

1 Samsun'daki korkunç cinayet kamerada! İşte kan donduran anlar

14 Aralık Cuma Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

2 14 Aralık Cuma Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

Samsunlu tiyatrocuya gözyaşlarıyla veda

3 Samsunlu tiyatrocuya gözyaşlarıyla veda

Sakaryaspor-Samsunspor maçına formda hakem

4 Sakaryaspor-Samsunspor maçına formda hakem

Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

5 Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız

6 İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız

Muhammet Beşir'den kötü haber

7 Muhammet Beşir'den kötü haber

Sorun var mı kaptan?

8 Sorun var mı kaptan?

Samsun'da kadın, kadın doktoru ve ebeyi darp etti

9 Samsun'da kadın, kadın doktoru ve ebeyi darp etti

Misafir tribün kapalı gişe

10 Misafir tribün kapalı gişe