ATAKUM AİLESİ BİRARADA

Atakum Belediyespor, bu sezon mücadele eden yarışmacı grupları, onların velileri ve yönetim olarak piknikte biraraya geldi. Sporcuların gönüllerince eğlendiği etkinlikte Atakum Belediyespor Başkanı Kasım Akçay, Sporcular, veli ve yönetimin birbirleriyle

ATAKUM AİLESİ BİRARADA
\n GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
\n
\n Atakum Belediyespor Kulübü, 2013-14 futbol sezonu içerisinde mücadele eden U-14, U-13, U-12, U-11 ve U-10 yarışmacı grupları takımları, sporcuların velileri ve kulüp yönetimi olarak piknikte biraraya geldiler. Velilerinde katılımıyla gerçekleşen etkinlikte yaklaşık 150 sporcu gönüllerince eğlendi. Öte yandan Başkan Kasım Akçay ın organize ettiği mangalda, sporculara köfte ekmek dağıtıldı. Etkinlikte Başkan Kasım Akçay ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Sefer Akkuş, Genel Koordinatör Osman Kankal, Kulüp Müdürü Yavuz Akçay, A Takım Antrenörleri Osman Abanoz, Atagün Çakmak ve altyapı antrenörleri Ceyhun Ercan, Erol Kansız, Selçuk Aksu, Cengiz Uzunköse ve Serkant Demir de yer aldı.
\n
\n  
\n
\n KAYNAŞMA ETKİNLİĞİ
\n
\n Sporcuların birbirleriyle uyum içerisinde olmasının önemli olduğunu ifade eden Atakum Belediyespor Başkanı Kasım Akçay, Sporcularımızın birlikte vakit geçirererek, uyum içerisinde olmalarını sağlamak ve sporcu velileri ile yönetimin biraraya gelerek kaynaşması için bu etkinliği düzenledik. Amacımız, bir aile olduğumuzu burada sporcularımıza hissettirmek. İlerleyen günlerde daha büyük bir etkinlik yaparak, tüm altyapı sporcularımızı biraraya getirmeyi planlıyoruz. Öte yandan bizi kırmayarak, etkiniliğimizde yar alan velilerimize teşekkür ederim diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n Onur EROL
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Sakarya'da rekor kırıldı

2 Sakarya'da rekor kırıldı

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

4 Samsun'da asansör boşluğuna düşen kişi öldü

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

7 Samsun'da çatıdan düşen kişi ağır yaralandı! O anlar kamerada

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı değişecek mi?

8 Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı değişecek mi?

Tekin, adaylık için istişarede

9 Tekin, adaylık için istişarede

Samsunlular dikkat! Son 14 gün!

10 Samsunlular dikkat! Son 14 gün!